Детальніше. На ділянці розміром у 2659 м² побудують культурний центр. Це приблизно третина футбольного стадіону за стандартами ФІФА. На іншій, розмір якої не вказаний, побудують площу України. Поряд із нею буде Українська церква.
Вдячність за землю Фабіана Троненко висловила у дописі меру міста Уліссесу Мая, його заступнику Едсону Скаборі, дружині Міріан Скаборі та секретарю Мігелу Салласу.
⟶ Діаспора українців у Канаді приєдналася до акції «Коляда для Австралії». Спільнота українців Канади пожертвував тисячу доларів в рамках акції «Коляда для Австралії», щоб допомоги постраждалим від пожеж. Про це повідомляють на сайті організації.
«Від імені Конгресу українців Канади ми пропонуємо нашу підтримку австралійській спільноті України та всім австралійцям, які зазнали труднощів. Як близькі друзі Канади, австралійці завжди підтримували нас у часи, коли це було необхідно”, – заявила Олександра Хичій, президент Конгресу українців Канади.
Як зазначається, в Австралії проживає українська діаспора, яка налічує понад 50 тисяч осіб. На сьогодні в межах акції зібрали понад 35 тисяч австралійських доларів, (близько 25 тисяч доларів США).
⟶ Мінінфраструктури опублікувало рейтинг пунктуальних авіакомпаній України. Найпунктуальнішими українськими авіакомпаніями є: «Мотор-Січ» (91,5% вчасних перельотів із 142-ох), «Міжнародні авіалінії України» (88,8% вчасних перельотів із 2023-ьох) та «Авіаційна компанія «Роза вітрів»» (87,3% вчасних перельотів із 347-ми).
Авіакомпанії «Джоніка» (61,1% вчасних перельотів з 18) та «БРАВО»(52,4% вчасних перельотів з 21) опинилися в кінці списку.
Фото: saga.ua