У TikTok профілі користувачів, яким немає 16 років, будуть приватними

Усі профілі користувачів TikTok, яким від 13 до 15 років включно, автоматично стануть приватними. Користувачі зможуть обирати людей, яким дозволяють дивитися свої відео та залишати коментарі. Також для цієї вікової категорії не буде доступною функція дуету, за допомогою якої можна знімати відео реакції на інші дописи.

Чому це важливо. Таким чином компанія хоче дати підліткам можливість обирати «друзів»,а також самим встановлювати межі своєї приватності. Також так можна захистити юних користувачів від булінгу й інших неприємних ситуацій.

Детальніше. Власники профілів, яким ще не виповнилося 16, самі вирішуватимуть, кого впускати на свою сторінку. Також вони зможуть керувати коментарями: наприклад, дозволити їх залишати лише друзям або вимкнути взагалі. Відео підлітків не можна буде завантажити. Також вони не з’являтимуться в загальній стрічці. Для користувачів, яким 16-17 років, всі ці функції також будуть доступними. Їх можна буде ввімкнути в налаштуваннях.

Щодо функції дуету, то вона не буде доступною для тих, кому 13–15 років. Ті, кому 16-17 років, зможуть вмикати Duet&Stitch лише для відео зі своїми друзям.

Як можна виявити кібербулінг?

Ось кілька ознак, на які слід звернути увагу:

  • повідомлення образливого або погрозливого змісту.
  • розповсюдження відео та фото порнографічного характеру.
  • троллінг.
  • демонстративне видалення зі спільнот у соцмережах, з онлайн-ігор.
  • створення груп ненависті до конкретної дитини.
  • пропозиція проголосувати за чи проти когось в образливому опитуванні.
  • завантажені в інтернет фотографії або відео, які можуть викликати у жертви почуття сорому і незручності.
  • провокування підлітків до самогубства чи понівечення себе.
  • створення підробних сторінок у соцмережах, викрадення даних для формування онлайн-клону.
  • надсилання фотографій із відвертим зображенням (як правило, дорослі надсилають дітям).
  • пропозиції до дітей надсилати їх особисті фотографії відвертого характеру та заклик до сексуальних розмов чи переписок за допомогою месенджерів.

У таких випадках потрібно звернутися по допомогу до старших, яким довіряєте, або звернутись у поліцію.

Фото: pexels.com

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів

Чехія виділить кошти на власну ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для України 

Уже 20 країн приєдналось до ініціативи Чехії — закупівлі боєприпасів для України поза межами ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр країни Петр Фіала. Посадовець запевнив, що боєприпаси надійдуть «впродовж тижнів або місяців».

Читати далі
+ 14 слів

Цифра дня: 537. Скільки українських дітей вбила РФ

Понад 1806 дітей постраждало в Україні через агресію російської армії. 537 дітей загинули та понад 1269 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора. 

Читати далі
+ 5 слів

12-річний хлопчик загинув на Харківщині через атаку РФ. Головне за ніч і ранок 28 березня

Через атаку Росії у селищі Борова на Харківщини загинув 12-річний хлопчик. Пошкоджені житлові будинки та дитячий садок. Про це заявили в Офісі Генпрокурора. 

Читати далі
+ 121 слів
Що там ще
+ 9455 новин