У Twitter можна створити «професійний» акаунт, а на подкастах Apple з’являться платні підписки

LIKE

Новий тип акаунтів у Twitter можуть створювати представники бізнесу, громадські організації, видавці й інші люди, які хочуть показувати свою справу. З травня на платформі Apple Podcasts творці контенту зможуть заробляти. Водночас у вільному доступі залишатимуться мільйони подкастів. Детальніше ― далі.

Чому це цікаво. Нові функції у соцмережах можуть робити їх цікавішими й зручнішими для користувачів.

Що зміниться у Twitter?

У бізнес-профілі буде більше можливостей для спілкування з потенційними клієнтами. Користувачі зможуть побачити, наприклад, розташування закладу на карті, години, коли він працює. Також в акаунті є кнопка «Зв’язатися». Наразі функцію тестують деякі користувачі у США. В інших країнах вона запрацює у наступні кілька місяців.

Чи обов’язкова платна підписка на подкасти Apple?

Ні. Однак користувачі, які оформили платні підписки, зможуть слухати подкасти без реклами, матимуть доступ до додаткових матеріалів і першими дізнаватимуться про нові епізоди. Якщо ж немає можливості платити за контент, то можна слухати безліч подкастів, які залишатимуться відкритими.

Плату за контент встановлюватимуть автори, тому немає чіткої вартості підписки. Кошти автоматично зніматимуться з картки підписника щомісяця. За те, щоб заробляти на подкастах, автори платитимуть Apple 20 доларів на рік, 30% прибутку від користувачів, які підписалися на рік, а також 15% прибутку від тих, хто підписався на довше.

Ще кілька новин про соціальні мережі, які цікаво знати

  • TikTok відповідатиме на позов у суді за збір особистих даних дітей без попередження. А Instagram запускає нову функцію, яка фільтруватиме образливі фрази, слова чи смайли. Здебільшого вона орієнтована на знаменитостей та громадських діячів. 
  • Через тренд у TikTok книжки почали купувати частіше. Усе завдяки хештегу #BookTok. Його запустили сестри Мірейлі та Елоді Лі. Хештег призвів до продажу десятків тисяч примірників у Британії та США. Про це розповіло видання The New York Times.
  • Новини Instagram: соцмережа тестує іншу функцію приховування лайків та вибачилася за рекламу схуднення. Instagram тестує функцію, яка дозволить користувачам вирішувати, чи хочуть вони бачити лайки. Про це пише The Verge. Водночас соцмережа вибачилася перед користувачами з харчовими розладами за те, що функція пошуку на платформі виставляла рекламу, де автоматично рекомендували запити, як-от: «голодування» та «засоби для придушення голоду».

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Наслідки підриву ГЕС у Новій Каховці: що відомо станом на зараз

Майже вся Каховська ГЕС зараз під водою.

Читати далі
+ 52 слів

Важливе життя кожного

Поліцейський рятує собаку після підриву Каховської ГЕС.

Читати далі
+ 19 слів

«День російської мови важливіший за екоцид». Реакція українців на підрив Каховської ГЕС

Після того, як вранці ворог підірвав Каховську дамбу, ООН на Twitter-сторінці привітала росіян з Днем російської мови. На це відреагував Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук: «А ще сьогодні носії російської мови підірвали Каховську ГЕС. Але з огляду на позицію ООН, день російської мови важливіший за екоцид, вчинений росіянами. Як так? ООН, ти безнадійно хвора?».

Читати далі
+ 87 слів

Каховська ГЕС не підлягає відновленню. Важливе за ніч і ранок 6 червня

Через підрив росіян Каховська ГЕС повністю зруйнована. Станція відновленню не підлягає. Укргідроенерго наразі аналізує ситуацію. Фахівці працюють над уточненням масштабів руйнування, швидкості та обсягів води. 

Читати далі
+ 133 слів

Окупанти підірвали Каховську ГЕС

Керівник МВА Херсонської області повідомив, що мікрорайон Корабел Херсона знеструмлено та через декілька годин буде відключено газопостачання. Вода продовжує прибувати. У районі нафтогавані мікрорайону Корабел вже затоплені будинки та гаражі.

Читати далі
+ 25 слів

Українські медійники, яких визнав світ. Добірка до Дня журналіста

Щодня ці люди ризикують власним життям, аби документувати та показувати всьому світу війну Росії проти України. Тож у цей день розповідаємо про українських медійників, які здобули міжнародні нагороди завдяки своїй роботі та є відомими по всьому світу.

Читати далі
+ 145 слів

5 книжок для вашого наповненого літа. Добірка від редакції «Новин здорової людини»

Літо — чудова пора, аби приготувати багато кульбабового вина. Порозмірковувати про свої стосунки з близькими. Розібратися з родинними скелетами в сім’ї. Поностальгувати по веселих дитячих пригодах в селі. I, звичайно, посумувати, бо настав час дорослішати. Присмак такого літа можна відчути, прочитавши книжки з добірки, яку ми радимо нижче.

Читати далі
+ 120 слів

Лаунж на кістках та знесення будинків. Останні новини з тимчасово окупованого Маріуполя

Понад рік тому останні оборонці Азовсталі покинули завод. Проте мешканці Маріуполя залишилися жити у своїх домівках, вони вивішують плакати з написами «Зупиніть знесення будинку», терплять сморід через каналізаційні труби, які протікають і їх ніхто не ремонтує, бо немає техніки. У місті навіть відкрили дорогий ресторан з краєвидом на зруйнований росіянами Драмтеатр. Попри все місто продовжує чинити спротив, бо «Маріуполь — це Україна».

Читати далі
+ 223 слів
Що там ще
+ 6464 новин