Усі історії в Instagram можна буде групувати разом

Нова функція в Instagram дозволить користувачам збирати всі історії на одній сторінці. Наразі в соціальній мережі тестують новинку, тому вона доступна лише обмеженій кількості людей. Коли нею зможуть користуватися всі наразі невідомо. Про це повідомляє FoneArena.

Чому це цікаво. Користувачам не доведеться прогортувати рядок з історіями, щоб знайти щось цікаве. Достатньо лише відкрити сторінку, на якій розміщені всі «stories».

Детальніше. У новому інтерфейсі «stories» розміщуються у двох рядах. Окрім того, є кнопка «See all Stories» (Подивитися всі історії). На сторінці розміщене те, що викладали люди, на яких ви підписані, упродовж 24 годин.

Що ще нового в Instagram

Соціальна мережа Instagram ввела низку оновлень. Зокрема у ній позначатимуться профілі померлих користувачів. З них можна буде зробити онлайн-меморіал. Робота над нововведенням пришвидшилася через пандемію коронавірусу й велику кількість померлих. Також, зважаючи на призупинення роботи підприємств, в Instagram додали функцію підтримки малого бізнесу.

В Instagram тепер можна видаляти кілька коментарів одночасно. Одним кліком можна видалити 25 коментарів під постом. До того ж коментар, який подобається найбільше, можна закріпити на першому місці. Ці функції соціальна мережа вводить для боротьби з інтернет-цькуванням.

Також Facebook та Instagram зазначатимуть, у яких країнах перебувають автори постів. Такі заходи мали б допомогти користувачам зрозуміти, наскільки надійною і правдивою є інформація в стрічках новин. А нова веб-версія програми, яку зараз тестує Instagram, дозволить відповідати в Direct з компʼютера.

Контент темношкірих людей та інших меншин буде пріоритетним в Instagram. У компанії кажуть, що, змінивши алгоритми, можна зробити Instagram платформою, де ніхто не боїться висловлювати свої думки, кожен відчуває себе в безпеці. Це актуально, зважаючи зокрема на протести проти расизму в США. Однак невідомо, чи зміна налаштувань не стане новим приводом для суперечок.

Фото: pexels.com

Творець українського майбутнього — В'ячеслав Чорновіл

25 березня вшановують пам’ять В’ячеслава Чорновола ー дисидента, політика, журналіста та борця за українську державність. У цей день він потрапив у автокатастрофу, після чого злочинці добили його в автівці, про що свідчили сліди на голові. 

Читати далі
+ 80 слів

37% українці мають родичів або знайомих, які загинули або були поранені — соцопитування

На запитання «Чи маєте Ви родичів або близьких знайомих (військових чи цивільних), які загинули або були поранені внаслідок військових дій чи обстрілів після 24 лютого 2022 року?» 37% респондентів дали ствердну відповідь. Про це йдеться в опитуванні Центру Разумкова.

Читати далі
+ 49 слів

Швеція схвалила надання військової допомоги Україні

 

Серед обіцяного військового обладнання — танки, боєприпаси, артилерійські системи типу Archer і Robot 97. Парламент країни підтримав пропозицію уряду про безкоштовну передачу військової техніки Україні. Про це повідомила пресслужба Риксдагу. 

Читати далі
+ 32 слів

«ПТАХ: вірші, що стали піснями»: артбук Сергія Жадана вийде друком

LIKE

«ПТАХ: вірші, що стали піснями» це проілюстрована збірка віршів Сергія Жадана, які стали основою пісень українських виконавців. Книжка вийде у травні 2023 року у видавництві «Ковчег Україна». Про це повідомляє «Суспільне. Культура». 

Читати далі
+ 113 слів

Україну викреслили зі списку держав, які не протидіють корупції

Сьогодні група держав Європи проти корупції (GRECO) оприлюднила четвертий проміжний звіт щодо запобігання корупції серед членів парламенту, суддів і прокурорів.

Читати далі
+ 13 слів

Укрзалізниця запустила поїзд Львів — Краматорськ

Потяг №104/103 Львів — Краматорськ буде курсувати через день. Про це у своєму телеграмі повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Читати далі
+ 22 слів

Три інженерні машини Dachs та кулемети передала Німеччина для України

У новому пакеті допомоги кулемети, запасні частини для броньованої техніки, дрони та інженерні броньовані машини Dachs. Про це йдеться на сайті Федерального уряду ФРН.

Читати далі
+ 100 слів

Українці можуть безплатно отримати необхідні речі на новій благодійній платформі

Дошку оголошень Sharity.place створили, щоб допомагати українцям, що були змушені покинути свій дім через війну. Про це пише Bazilik Media.

Читати далі
+ 58 слів
Що там ще
+ 5893 новин