До кінця 2019 року Вайбер представить в Україні окремий розділ месенджера. У ньому можна підключатися до онлайн-каталогів магазинів і переглядати товари.
Чому це корисно. Цей розділ полегшить шопінг користувачам Вайбера.
До кінця 2019 року Вайбер представить в Україні окремий розділ месенджера. У ньому можна підключатися до онлайн-каталогів магазинів і переглядати товари.
Чому це корисно. Цей розділ полегшить шопінг користувачам Вайбера.
Детальніше. Директор з продажу компанії «Вайбер» Костянтин Костадінов розповів: «У додатку будуть різні категорії покупок. Ви зможете підключатися до відповідних онлайн-каталогів магазинів. Тобто уже не потрібно буде з месенджера переходити у браузер на сайт. Гортати каталоги товарів можна буде прямо у вайбері. У майбутньому у вайбері можна буде не лише вибрати товар, а й відразу його купити». Зараз клавіатура для шопінгу у цьому месенджері доступна для користувачів зі США та тестується в Росії.
Контекст. Вайбер — це мобільний додаток, який дозволяє дзвонити і відправляти текстові повідомлення іншим користувачам цього месенджера безкоштовно. Він з’явився 2 грудня 2010-го року. Його заснували ізраїльтяни Тальмон Марко та Ігор Магазіннік. До 2014 року додаток розробляли у Мінську, Бресті та на Кіпрі. У січні 2014-го вайбер купила японська компанія Rakuten. Де розташована розробка після зміни власника у 2014-му році, невідомо, але ймовірно, що у Японії.
⟶ Вайбер — найпопулярніший додаток серед українців. У 2018 році Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Агентство мобільного маркетингу LEAD9 дослідили, як українці користуються смартфонами та мобільними додатками. 91% українських власників сенсорних смартфонів користується мобільними додатками. Такий же відсоток українців користується месенджерами. Найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями виявився Viber. На другому місці — Facebook та Skype на третьому.
⟶ У Вайбер призначили керівника з розвитку бізнесу в Україні. Генеральний директор компанії Джамел Агауа у червні цього року розповів: «До нас щойно приєднався перший співробітник в Україні — керівник відділу з розвитку бізнесу. Він буде вести роботу з Києва і займатися розвитком партнерських відносин і роботою з клієнтами компанії. Це тільки перший крок в розширенні бізнесу компанії в країні. Майбутній візит наших співробітників в Україну повністю відображає плани Rakuten, спрямовані на розвиток міцних партнерських відносин з учасниками ринку і розвиток екосистеми компанії».
Фото: dez.kiev.ua
«У середині березня база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 2006 постраждалих осіб, у тому числі 88 фотодокументами», — повідомляє Державна архівна служба України.
Російська армія завдала понад 30 ударів по гідроенергетичних об’єктах. Сума збитків сягає близько 40 млрд гривень. Про це повідомили в «Укргідроенерго».
Військова медикиня ЗСУ, депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова створила петицію на сайті президента про розбудову Національного Пантеону Героїв України на Аскольдовій Могилі.
Державний концерн «Укроборонпром» налагодив виробництво 122-мм снарядів за кордоном у кооперації із країною НАТО та вже відвантажив першу партію Збройним силам України. Про це повідомляє сам концерн.
Міжнародний валютний фонд надасть Україні 15,6 мільярда доларів протягом 4 років.
Нині триває повітряна тривога по всій Україні.
Під час нічної атаки РФ запустила 21 ударний дрон,16 з яких збила ППО. Унаслідок повітряної тривоги уночі у Ржищеві Київської області зруйновано 3 цивільні об’єкти.
Верховна Рада підтримала запровадження іспиту, щоб отримати громадянство України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Цей закон підтримали 281 депутат.
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8169, що пропонує встановити обов’язкове випробування на строк до 6 місяців для українців, які вперше прийняті на військову службу за контрактом. Про це повідомив нардеп від партії «Голос» Ярослав Железняк.