Розділ для шопінгу у Вайбері буде доступний українцям до кінця року

До кінця 2019 року Вайбер представить в Україні окремий розділ месенджера. У ньому можна підключатися до онлайн-каталогів магазинів і переглядати товари.

Чому це корисно. Цей розділ полегшить шопінг користувачам Вайбера.

Детальніше. Директор з продажу компанії «Вайбер» Костянтин Костадінов розповів: «У додатку будуть різні категорії покупок. Ви зможете підключатися до відповідних онлайн-каталогів магазинів. Тобто уже не потрібно буде з месенджера переходити у браузер на сайт. Гортати каталоги товарів можна буде прямо у вайбері. У майбутньому у вайбері можна буде не лише вибрати товар, а й відразу його купити». Зараз клавіатура для шопінгу у цьому месенджері доступна для користувачів зі США та тестується в Росії.

Контекст. Вайбер — це мобільний додаток, який дозволяє дзвонити і відправляти текстові повідомлення іншим користувачам цього месенджера безкоштовно. Він з’явився 2 грудня 2010-го року. Його заснували ізраїльтяни Тальмон Марко та Ігор Магазіннік. До 2014 року додаток розробляли у Мінську, Бресті та на Кіпрі. У січні 2014-го вайбер купила японська компанія Rakuten. Де розташована розробка після зміни власника у 2014-му році, невідомо, але ймовірно, що у Японії.

Вайбер — найпопулярніший додаток серед українців. У 2018 році Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Агентство мобільного маркетингу LEAD9 дослідили, як українці користуються смартфонами та мобільними додатками. 91% українських власників сенсорних смартфонів користується мобільними додатками. Такий же відсоток українців користується месенджерами. Найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями виявився Viber. На другому місці — Facebook та Skype на третьому.

У Вайбер призначили керівника з розвитку бізнесу в Україні. Генеральний директор компанії Джамел Агауа у червні цього року розповів: «До нас щойно приєднався перший співробітник в Україні — керівник відділу з розвитку бізнесу. Він буде вести роботу з Києва і займатися розвитком партнерських відносин і роботою з клієнтами компанії. Це тільки перший крок в розширенні бізнесу компанії в країні. Майбутній візит наших співробітників в Україну повністю відображає плани Rakuten, спрямовані на розвиток міцних партнерських відносин з учасниками ринку і розвиток екосистеми компанії».

Фото: dez.kiev.ua

База даних про репресованих українців поповнилася даними про понад дві тисячі осіб

«У середині березня база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 2006 постраждалих осіб, у тому числі 88 фотодокументами», — повідомляє Державна архівна служба України.

Читати далі
+ 25 слів

Понад 30 влучань зазнали українські ГЕС з початку масових обстрілів енергосистеми

Російська армія завдала понад 30 ударів по гідроенергетичних об’єктах. Сума збитків сягає близько 40 млрд гривень. Про це повідомили в «Укргідроенерго».

Читати далі
+ 24 слів

Пантеон Героїв на Аскольдовій Могилі пропонують створити в Україні

Військова медикиня ЗСУ, депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова створила петицію на сайті президента про розбудову Національного Пантеону Героїв України на Аскольдовій Могилі. 

Читати далі
+ 64 слів

ЗСУ надійшли перші 122-мм артилерійські снаряди українського виробництва

Державний концерн «Укроборонпром» налагодив виробництво 122-мм снарядів за кордоном у кооперації із країною НАТО та вже відвантажив першу партію Збройним силам України. Про це повідомляє сам концерн.

Читати далі
+ 74 слів

Україна отримає позику від МВФ у розмірі 15,6 млрд доларів

Міжнародний валютний фонд надасть Україні 15,6 мільярда доларів протягом 4 років. 

Читати далі
+ 70 слів

РФ завдала ракетного удару по Київщині. Важливе за ніч і ранок 22 березня

Нині триває повітряна тривога по всій Україні.

Під час нічної атаки РФ запустила 21 ударний дрон,16 з яких збила ППО. Унаслідок повітряної тривоги уночі у Ржищеві Київської області зруйновано 3 цивільні об’єкти.

Читати далі
+ 200 слів

Парламент проголосував за іспит для отримання громадянства. Зі знання Конституції, історії та мови України

Верховна Рада підтримала запровадження іспиту, щоб отримати громадянство України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Цей закон підтримали 281 депутат. 

Читати далі
+ 28 слів

Випробувальний термін перед контрактом в ЗСУ встановили в Україні

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8169, що пропонує встановити обов’язкове випробування на строк до 6 місяців для українців, які вперше прийняті на військову службу за контрактом. Про це повідомив нардеп від партії «Голос» Ярослав Железняк.

Читати далі
+ 11 слів
Що там ще
+ 5855 новин