Viber запускає групові відеочати

У месенджері зможуть одночасно спілкуватися 20 людей. У подальшому компанія планує збільшити можливу кількість учасників. Групові відеочати не матимуть часових обмежень. Про це повідомляє Liga.Tech.

Чому це корисно. У Viber зазначають, що відеочати відіграють у нашому житті більшу роль, ніж раніше. Потреба онлайн-зв’язку, викликана пандемією, може продовжуватися тривалий час. Тому людям потрібні платформи, які дозволять тримати контакт з близькими, друзями та колегами.

Детальніше. Для початку відеочату треба натиснути кнопку «відео». Також можна запрошувати інших людей до дзвінка, який уже триває.

Кожен учасник чату бачитиме того, хто говорить у цей момент. У Viber також є функція, яка дозволяє закріпити відео певної людини на екрані смартфона так, щоб воно не перемикалося. Свої звук та відео в чаті можна вимикати.

Що важливо знати на цю тему:

Viber ― лише один з ресурсів, де можна спілкуватися з іншими за допомогою відеозв’язку. Найпопулярнішим у світі став додаток Zoom. Однак з ним пов’язаний і негативний досвід, адже тисячі приватних відеодзвінків Zoom опинилися у відкритому доступі. До того ж дані пів мільйона акаунтів Zoom виявили у даркнеті. Компанія відреагувала на ці події й тепер намагається покращити рівень захищеності користувачів. Zoom отримав оновлення до версії 5.0. У ньому тепер є значок безпеки з низкою функцій: швидкого блокування зустрічей, видалення учасників і обмеження загального доступу до екрану і чатів під час дзвінків. Також компанія придбала стартап Keybase, який зможе зробити зустрічі безпечнішими.

Зважаючи на зростання потреби відеочатів, Facebook вирішив створити платформу для відеоконференцій.  Однак відеоподії у Facebook можуть стати платними задля підтримки музикантів, блогерів та інших користувачів.

Telegram анонсував функцію відеодзвінків. У Tinder також додадуть таку функцію, щоб людям було комфортніше знайомитися онлайн.

А відеоконференції з преміум функціями від Google Meet будуть безкоштовними для всіх користувачів, у яких є обліковий запис Google. Така можливість стала доступною уже з травня й користуватися нею можна до 30 вересня.

Фото: pexels.com

Україна – Ізраїль: чому дві країни у стані війни тримаються на відстані?

Ізраїль — це держава, яку в Україні багато хто вважає прикладом того, як слід жити в умовах постійної війни за своє існування. Київ неодноразово висловлював підтримку Тель-Авіву, але ці відносини є доволі односторонніми. Ізраїль від початку повномасштабного вторгнення РФ не висловлював активної підтримки України. Та що дивніше — Тель-Авів жодним чином не критикував РФ і досі не ввів санкції проти Москви. У чому причина такої політики і що в такій ситуації робить Україна — пояснює НЗЛ.

Читати далі
+ 239 слів

Угорці вимагають відставки Орбана після оприлюднення доказів хабарництва

Тисячі людей вийшли на протест в Будапешті, вимагаючи відставки прем’єр-міністра Віктора Орбана. Це сталося після того, як угорський політичний діяч Петер Мадяр звинуватив старшого помічника Орбана у втручанні в справу про хабарництво. Протестувальники пройшли від будівлі прокуратури до парламенту, багато з них несли смолоскипи.

Читати далі
+ 15 слів

«Хамелеон». Prometheus запускає безплатний курс про психологію виживання в полоні

Курс не лише надає необхідні знання про те, як поводитися у полоні та реагувати на найскладніші ситуації, але й вчить адаптивної поведінки, що може забезпечити шанси на виживання та повернення додому. Навчання запустили освітня платформа Prometheus спільно з Центром готовності цивільних Благодійного фонду Сергія Притули.

Читати далі
+ 69 слів

«Home. Компенсація за знищене майно». Україна отримає 100 млн євро від Банку розвитку Ради Європи

Кошти спрямують на новий проєкт допомоги українцям, які втратили власне житло через агресію РФ. Зокрема, йдеться про учасників бойових дій, людей з інвалідністю та з багатодітних сімей. Вони отримають сертифікати на отримання житла. Про це повідомило Міністерство фінансів.

Читати далі
+ 13 слів

UAnimals допомогли переселенці продати всіх мишенят ручної роботи

Зоозахисна організація UAnimals допомогла продати мишенят ручної роботи 84-річній Ганні Іванівні, яка через війну вимушено переїхала з Миколаєва в Київ. Про це повідомили UAnimals.

Читати далі
+ 16 слів

«Міста Героїв. Охтирка». Укрпошта презентувала марку, присвячену оборонцям міста

27 березня 2022 року закінчилася активна фаза боїв за Охтирку на Сумщині. «Кожне місто-герой — це його люди, перш за все. Люди, які самовіддано обороняли Охтирку. Люди, які віддали життя, виборюючи й захищаючи кожен метр української землі на Сумщині», — нагадали в компанії про річницю.

Читати далі
+ 26 слів

«Жадан. Я буду твоїми очима» і «Поки ми чекаємо»: 5 театральних вистав, які варто відвідати у квітні

27 березня у світі відзначають Міжнародний день театру. З цієї нагоди nzl.media підготували для вас добірку театральних прем’єр, які відбудуться у квітні.

Читати далі
+ 300 слів

Військові РФ стратили взимку 32 українських військовополонених — ООН. Важливе за ніч і ранок 27 березня 

Експерти ООН провели інтерв’ю з 60 українськими військовими, нещодавно звільненими з полону. Практично в кожному з них респонденти розповідали, що військові РФ катують полонених. Понад половина полонених пережила сексуальне насильство. В ООН задокументували страту військами РФ 32 українських полонених за зиму.

Читати далі
+ 65 слів
Що там ще
+ 9447 новин