Як відрізняються ціни на квитки в кіно в Україні та світі. Дослідження

Найвигідніше ходити в кіно на ранкові сеанси у робочі дні, а вартість 3D-сеансу дорожча від 2D рівно на вартість окулярів. Вона може становити 10-25% від ціни стандартного квитка. Про це розповідає «Економічна правда» із посиланням на дослідження Picodi.com.

Чому це корисно. Таке дослідження допомагає порівняти ціни у різні дні на рівзні сеанси та обрати найбюджетніший варіант.

Детальніше. Аналітики порівняли ціни на квитки в кіно в Україні, Європі, Азії та інших країнах. Різниці цін на квитки 3D і 2D-сеанси на 10-25% зафіксували в Україні, Польщі, Білорусі, Чехії та в багатьох інших країнах — не тільки у Європі. Багато кінотеатрів поступово відмовляються від практики безкоштовно роздавати окуляри перед кожним сеансом. На 3D фільм можна прийти з окулярами з минулого разу або придбати нові. Однак у певних країнах різниця в ціні на сеанси все ж перевищує 30%.

У Німеччині потрібно доплатити 3 євро за сам 3D сеанс і ще 1 євро за окуляри. Різниця від стандартного показу становитиме 45%.  У Киргизії, Вірменії та Казахстані зафіксована різниця у 50-60%. Найменше ціни на квитки відрізняються у Фінляндії (7%), Саудівській Аравії та Словаччині (6%), Сінгапурі (3%). Ціни відрізняються незалежно від того, чи перебуває країна у Єврозоні, ЄС і наскільки прогресивна економіка держави.

Ціни на квитки в кіно у вихідні та будні дні. В Україні квитки у вечір п’ятниці, суботу та неділю коштують у середньому на 22% дорожче. Схожа різниця в ціні є у Польщі, Росії, Румунії, а в Австрії вона досягає 38%. Проте, у більшості країн різниці в ціні квитків немає.

Відвідуваність. Найбільший потік глядачів зафіксовано у грудні. Два значних піки в році — це жовтень-грудень і лютий-березень. Від 55% до 65% тижневого потоку клієнтів припадає на п’ятницю, суботу та неділю.

Найбільш відвідуваний день у році останні кілька років припадає на суботу після Дня Святого Валентина. У цьому році День всіх закоханих випав на четвер, а максимальна відвідуваність кінотеатрів зафіксована в суботу 16 лютого. Кількість глядачів за 4 дні у період цього свята (четвер, п’ятниця, субота та неділя) становила 26% від кількості глядачів за весь лютий.

Хто і як проводив дослідження. Дослідження провели аналітики компанії Picodi. com. Ціни на квитки порівнювалася за даними, доступним на офіційних сайтах кінотеатрів. З дослідження виключені кінотеатри музейного та нерепертуарного показу, а також усі випадки промо-акцій із продажу квитків: до вибірки потрапив один стандартний квиток на вечірній сеанс популярних фільмів, які демонструвалися у липні 2019 року. При конвертації валют використовували офіційний курс станом на липень цього року. За статистикою відвідуваності аналітики звернулися до представників кількох кінотеатрів Європи.

Які серіали варто переглянути у вересні 2019 року. Добірку підготувала «Українська правда. Життя»:

  • «Спадкоємці». Історія сім’ї, де голова і всі його спадкоємці – кубло змій та вовків водночас. Брехня і лицемірство, грубість і вульгарність, жадоба влади і зрада, приниження і плазування – всі можливі людські гріхи тут складають одну цільні поверхню чорного дзеркала, в якому можна розгледіти себе, і побачити свої провини, спокуси і помилки;
  • «Коли диявол кличе тебе на ім’я». Відомий музичний геній Кореї, Ха Ріп, виявляється, вже як 10 років продав душу дияволу, маючи тепер славу, багатство і молодість. Але тільки за 5 днів до терміну розрахунку він про це згадує, і хоче порвати, спалити чи якимось іншими чином знищити контракт, наприклад, пропонуючи привести когось іншого замість себе;
  • «Темний кристал». 10 серій по годині кожна виконані в техніці лялькової анімації, а самі ляльки в більшості своїй фільмуються лише згори, без ніг.

«Атлантида» перемогла на одній із програм Венеційського кінофестивалю. Українська стрічка «Атлантида» режисера Валентина Васяновича стала найкращою у секції «Горизонти» 76-го Венеційського кінофестивалю. Події у фільмі відбуваються в 2025 році. У ньому немає професійних акторів, а знімаються лише ті, хто справді воював.

У фільмі три актори. Головного героя зіграв Андрій Римарук. Він служив у розвідці, а зараз працює у фонді «Повернись живим». Головну жіночу роль зіграла Людмила Білека, вона була парамедиком, а потім створила тренінговий центр тактичної медицини. Друга головного героя зіграв Василь Антоняк, він воював у «Айдарі». Стрічку знімали у Маріуполі та околицях, і всі епізодичні ролі зіграли місцеві жителі. 

Дізнайтеся на цю тему більше:

Фото: pexels.com

В Україну повернули 121 загиблого бійця

Додому повернули 12 тіл захисників, що воювали на Луганському напрямку, 107 полеглих воїнів з Донецького напрямку та двох захисників із Запорізького напрямку. Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Читати далі
+ 3 слів

Трьох дітей з тимчасово окупованих територій вдалось повернути в Україну

Це хлопчики 5-ти, 11-ти та 14-ти років. Нині на дітей та їхні родини чекає тривала реабілітація та робота з психологами. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

25 українських бійців потрапили в полон під час виходу з Авдіївки

«На жаль, в ході цих боїв 25 українських військовослужбовців потрапили у російський полон. Це війна… Хочу сказати цим солдатам, якщо вони мене почують, їхнім родинам — ми нікого не забули та робимо все, щоб визволити цих військовослужбовців з ворожого полону». Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Читати далі
+ 8 слів

11 безпілотників збили у Львівській області

Уламки пошкодили обʼєкт критичної інфраструктури. Дві ракети типу «Кинджал» збити не вдалось. Також під ударом опинилась критична інфраструктура Івано-Франківщини. Обійшлося без постраждалих.

Читати далі
+ 14 слів

РФ здійснила чергову масовану атаку по енергооб’єктах України. Важливе за ніч і ранок 29 березня

Цієї ночі Сили оборони збили 84 повітряні цілі: 58 «шахедів» та 26 ракет. Усього росіяни запустили по Україні 99 засобів повітряного нападу.

Читати далі
+ 140 слів

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів
Що там ще
+ 9460 новин