Нову тему «Зоряні війни» для Messenger, набір стікерів і спеціальні ефекти запустила компанія Facebook. Про це пише Inspired.
Чому це цікаво. Оновлення сподобається фанатам зоряної саги.
Нову тему «Зоряні війни» для Messenger, набір стікерів і спеціальні ефекти запустила компанія Facebook. Про це пише Inspired.
Чому це цікаво. Оновлення сподобається фанатам зоряної саги.
Детальніше. Стікери дозволяють зробити стрибок на гіпершвидкості, пілотувати зірковий винищувач X-wing або скористатися світловим мечем. Стікери зображують персонажів саги: Рей, BB-8, Фінна, прибульців, роботів та інших міжгалактичних героїв. Набір можна завантажити тут.
Нову функцію розробили у партнерстві з Disney. Її приурочили до виходу у кінотеатрах дев’ятого епізоду стрічки «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». В Україні прем’єра запланована на 19 грудня.
⟶ Надмірне використання смартфонів призводить до травм шиї, спини й голови − дослідження. За останні 20 років у людей віком від 13 до 29 років спостерігається значне збільшення кількості травм. Такі дані дослідження американських учених. На думку науковців, це може бути пов’язане з частим використанням смартфонів.
«Коли ми нахиляємо голову, тиск на хребет збільшується вдвічі», − говорять учені. Дослідники зазначають, що така тенденція з’явилася з 2007 року після того, як компанія Apple випустила перший iPhone. Більшість нещасних випадків відбуваються тоді, коли люди використовують смартфони на ходу або за кермом.
⟶ У Twitter тепер можна завантажувати фото без втрати якості. Сервіс мікроблогів Twitter вніс зміни в процес завантаження зображень. Тепер можна завантажувати фотографії без втрати якості. Сервіс не буде транскодувати зображення у форматі JPEG при завантаженні через веб-версію Twitter. Про це повідомляє інженер компанії Нолан О’Брайєн. При цьому у Twitter як і раніше видаляють дані EXIF з фотографій.
Фото: itc.ua
Згідно з офіційними даними, у віддалені регіони Радянського Союзу — від північного Передуралля до республік Середньої Азії — депортували 191 044 кримських татар, а за даними самоперепису, проведеного Національним рухом кримських татар, — 423 100.
О 4 ранку 18 травня 1944 року почалося масове примусове виселення кримських татар із території Криму. Агенти НКВС давали людям 15 хвилин на збори, дозволяли взяти з собою до 500 кг речей на сім’ю. До роковин геноциду кримських татар ми підготували для вас маловідомі факти про ті події та спробуємо розвінчати деякі міфи.
У захопленому Мелітополі український рух опору підірвав під час руху російський бронепоїзд з військовими та технікою.
19 травня у Києві та Львові почнеться кінофестиваль «Нова українська хвиля». У програмі заходу будуть фільми, зняті після 2014 року, які створили культурне явище так-званої «нової української хвилі». Організаторами фестивалю є мережа кінотеатрів «Планета Кіно» та «Gogol.Media».
Донейти можна зробити через Apple Pay, Google Pay або ввести дані картки. Якщо ви хочете долучитися до збору, треба зайти в «Дію», де на головному вікні має з’явитися напис United24 з кнопкою «Допомогти армії». Натиснувши на неї, у вас буде можливість зробити донейт або переглянути, скільки коштів уже зібрали. Якщо ж вікна із написом United24 немає, спробуйте оновити додаток.
Проєкт HelpHubUa – це платформа, яка об’єднує українських волонтерів з активістами та донорами за кордоном і дозволяє іноземним благодійникам перераховувати гроші на конкретні потреби волонтерських ініціатив.
Гаазький суд відправить до України 42 експерти які будуть розслідувати військові злочини вчинені росіянами, — Deutsche Welle.
18 травня щорічно вшанують пам’ять жертв радянського злочину з депортації кримських татар. За наказом з Москви бійці НКВД у цей день 1944 року зігнали до залізничних вагонів майже все кримськотатарське населення та відправили в бік Узбекистану. Але за шість років до цієї події відбувся інший акт знищення цієї нації, який деякі історики прирівнюють за кількістю жертв до масових депортацій. 17 квітня 1938 року розстріляли найвизначніших представників кримськотатарського народу— письменників, істориків, громадських діячів, художників, викладачів. Про це пише «Крим. Реалії».
Операція з порятунку українських військових з Азовсталі триватиме до їхнього повного повернення додому з непідконтрольної території. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.