15 українських стартапів зможуть потрапити до Кремнієвої долини: як податися

15 технологічних стартапів у 2020 році зможуть представляти Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів «Startup Grind Global 2020» у Кремнієвій долині. Міністерство цифрової трансформації оголосило конкурс.

Чому це важливо. Це вперше на конференції Україну представить настільки масштабна національна делегація. 

Детальніше. Стати учасниками конкурсу від Мінцифри та поборотися за поїзду у Кремнієву долину можуть зрілі стартапи, які побудували продукт, знають, що таке прибуток та готові до масштабування. Для участі у конкурсі стартапам потрібно заповнити онлайн анкету до 12:00 16 грудня 2019 року. 

Перебіг конкурсу: 

10–16 грудня 2019 року – збір анкет

16–19 грудня 2019 року – журі розглядає онлайн-анкети, отримані від стартапів. Відбирає 25 кращих з усієї України для подальшого пітчингу вживу та остаточного відбору.

19 грудня 2019 року – пітчинг-сесії. 

Шляхом голосування журі обирає та оголошує 15 найкращих стартапів — переможців конкурсу. Вони отримають квиток на участь у конференції, виставковий стенд, промо участі у конференції та pr-підтримку організаторів, покриття фінансових витрат на логістику.

Довідка. Startup Grind Global 2020 — це 300 стартапів, 57 країн, 33 сектори, 2-х мільйонна світова стартап-екосистема Tech підприємців та зацікавлені у стартап-проектах та продуктах іноземні інвестори.

Більш ніж 125 країн світу відбирають 300 найкращих стартапів, які презентують свій продукт від 9 по 12 лютого на Startup Grind Global 2020 — заході, який відвідають щонайменше 10 тисяч людей. Презентація відбуватиметься на 10 сценах у серці світової стартап-екосистеми та венчурних інвестфондів, у Кремнієвій долині.

Уряд почав приймати заявки до Українського фонду стартапів (УФС). Сума підтримки одного стартапу — від 25 тисяч доларів до 75 тисяч. Про це розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає Економічна правда.

Фонд фінансуватиме українські бізнес-проекти на початкових стадіях розвитку: pre-seed and seed. Прем’єр пообіцяв, що «до кінця цього року бізнес-проектам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 мільйонів гривень. Наступного — по 60 мільйонів у квартал, тобто 240 мільйонів у цілому на 2020 рік». 

До кінця цього року має відбутися перший Pitch-event, тобто коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією. За її результатами визначать стартапи, які отримають безповоротну фінансову допомогу. Міністерка фінансів Оксана Маркарова пообіцяла, що фонд буде максимально далеко від влади.

Подати заявку можна на сайті Фонду — https://usf.com.ua/uk/.

Митниця в смартфоні: митна служба анонсувала додаток «e-Borders». У Державній митній службі планують у 2020 році запустити мобільний додаток «e-Borders». Він дозволить через смартфон отримувати усі сервіси від митниці та слідкувати за ситуацією на кордоні онлайн.

За півроку на митниці планують переглянути систему управління ризиками та відкрити систему бізнес-аналітики. Зокрема, запрацює портал відкритих даних та автоматичні сервіси для класифікації та інтеграції з базами інших країн.

Фото: pexels.com

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів

Чехія виділить кошти на власну ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для України 

Уже 20 країн приєдналось до ініціативи Чехії — закупівлі боєприпасів для України поза межами ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр країни Петр Фіала. Посадовець запевнив, що боєприпаси надійдуть «впродовж тижнів або місяців».

Читати далі
+ 14 слів

Цифра дня: 537. Скільки українських дітей вбила РФ

Понад 1806 дітей постраждало в Україні через агресію російської армії. 537 дітей загинули та понад 1269 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора. 

Читати далі
+ 5 слів

12-річний хлопчик загинув на Харківщині через атаку РФ. Головне за ніч і ранок 28 березня

Через атаку Росії у селищі Борова на Харківщини загинув 12-річний хлопчик. Пошкоджені житлові будинки та дитячий садок. Про це заявили в Офісі Генпрокурора. 

Читати далі
+ 121 слів
Що там ще
+ 9455 новин