Amazon може створити онлайн-сервіс медичних послуг

Сервіс, який дозволить пацієнтам отримати будь-які медичні послуги за допомогою смартфона, може створити Amazon. Про це кажуть експерти, передає Newsweek

Чому це корисно. Такий сервіс допоміг би зробити медицину дієвішою й ефективнішою, а також дозволив би економити час і зусилля клієнтів. Також люди, яким важко особисто навідуватися до лікаря, зможуть консультуватися з ним в онлайн-режимі. Однак виникають питання щодо безпеки використання компанією персональних медичних даних користувачів.

Детальніше. Amazon може змінити сферу охорони здоров’я, створивши платформу, яка збере усі медичні послуги, пропозиції дистанційної медичної консультації чи особистої медичної допомоги, доповнені можливістю одразу ж придбати будь-які потрібні ліки.

Компанія Amazon наразі наміри щодо медицини публічно не озвучувала. Проте її працівники підписані на внутрішню програму охорони здоров’я Amazon Care. Вона пропонує дистанційну медичну консультацію своїм користувачам. За певну оплату можлива відеоконсультація з лікарем чи запис на особистий прийом. Програма також може організувати візит медсестри додому або в офіс до хворого працівника та доставку призначених ліків у межах двох годин.

Amazon Care експерти розглядають як потенційний перший крок у напрямку створення масштабного сервісу охорони здоров’я від компанії. Можливо, клієнтоорієнтована система, заснована на мобільному додатку, дійсно може допомогти людям більше, ніж традиційна модель сімейних лікарів.

Однак з появою такого сервісу медичних послуг виникне й низка запитань. Наприклад, невідомо, чи мобільний додаток дійсно буде дієвим і матиме таку ж користь, як звичайні клініки. Також не варто забувати й про безпеку: мобільний додаток збиратиме приватні медичні дані клієнтів, тому існує ризик незаконного поводження з ними.

У США лікарі повернули до життя мертве серце. Орган взяли від мертвого донора. До нього відновили приплив крові та додали туди електроліти й кисень. Потім серце пересадили реципієнту. Завдяки успішного досвіду кількість операцій з пересадки донорських органів найближчим часом може збільшитися.

В Україні існує онлайн-сервіс для пошуку найближчих аптек. Над його створенням у межах проєкту «Доступні ліки» працювали Національна служба здоров’я, Міністерство цифрової трансформації та платформа Texty.org.ua. Карта показує, де можна купити препарати, вартість яких компенсує державна програма. За даними Національної служби здоров’я України, такі аптеки є в радіусі семи кілометрів від 66% усіх лікарень.

Ще одним додатком медичної допомоги є Medikit. Він забезпечує швидку консультацію з лікарем (у межах п’ятнадцяти хвилин). Оплачувати послуги потрібно онлайн. 

Фото: pexels.com

У Моршині жоден хворий на COVID-19 не потребує госпіталізації. У місті вакцинували 75% дорослого населення

У курортному місті Моршин Львівської області на COVID-19 хворіють 22 людини, з них восьмеро — вакциновані. Усі вони лікуються вдома. Про це повідомив голова міста Руслан Ільницький.

Читати далі
+ 31 слів

Дія прикордонного проєкту «Стіна» підходить до завершення: що далі?

Термін дії проєкту «Стіна», який був створений для укріплення кордону з Росією, завершується у грудні 2021 року. Проте він досі до кінця не реалізований, тому його продовжують вже вдруге. Цьогоріч на його реалізацію виділили 330 млн гривень, що вдвічі менше, ніж передбачалося. Про це пише Українська правда.

Чому це важливо. Проєкт «Стіна» розроблений для якісного моніторингу державного кордону та можливості вчасно реагувати на небезпеку.

Читати далі
+ 58 слів

«Скіфське золото» повернуть в Київ, а не в окупований Росією Крим

LIKE

Апеляційний суд Амстердаму постановив передати 565 музейних експонатів до Державного історичного музею України в Києві. Там вони перебуватимуть до повернення Криму. Про це повідомила пресслужба суду.

Читати далі
+ 48 слів

Модернізація будинків та економія на енергоносіях: які зміни очікувати українцям від нового закону про енергоефективність?

Офіс президента вводить зміни в план споживання енергії, беручи курс на європейське законодавство. Одним з етапів модернізації стало підписання «Закону про енергетичну ефективність» та запуск нової програми — «Велика енергоефективність». Остання передбачає оновлення будинків та обладнання, що дозволить громадянам зекономити. Реновації відбуватимуться в межах державного бюджету.  

Чому це важливо.  «Підписання закону дозволить значно зекономити на витратах в майбутньому. Європейський досвід показує, що саме ці заходи є основою для підвищення енергоефективності на підприємствах», — заявила експертка Валентина Гуч-Дениченко.

Читати далі
+ 19 слів

Художній музей випустить для продажу NFT-колекцію українського мистецтва

Національний художній музей України у співпраці зі стартапом STAMPSDAQ випустить NFT-колекцію українського мистецтва. Про це повідомляє фейсбук-сторінка музею.

На початку 2022 року усі охочі зможуть придбати NFT-версії картин Олександра Мурашка, Олександри Екстер, Всеволода Максимовича, Миколи Пимоненка та багатьох інших класиків українського мистецтва.

NFT-колекція працюватиме на основі технології блокчейн і буде мати п’ять ступенів рідкісності: звичайний, рідкісний, супер рідкісний, ультра рідкісний і унікальний. Рівні неповторності відрізнятимуться анімаційними елементами у кожній роботі.

NFT, або невзаємозамінний токен — це одиниця даних у блокчейні, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, і тому кожен з них не взаємозамінний.

Фото: glavcom.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Читати далі
+ 0 слів

Klymenko Time, Vesti, Шептун: Центр протидії дезінформації склав список проросійських телеграм-каналів

На офіційному сайті РНБО опублікували глосарій назв, термінів та словосполучень, які рекомендовано використовувати для боротьби з проросійською пропагандою. Центр протидії дезінформації створив перелік телеграм-каналів, які негативно відреагувати на цей глосарій та спробувати його дискредитувати. 

Чому це важливо. Під час інформаційної війни в Україні пропагандистські ресурси, які працюють на користь Росії, поширюють фейки у соціальних мережах та дезінформують українців. 

Читати далі
+ 77 слів

MacOS 12 Monterey випустила Apple. Що цікаво?

Apple випустила стабільну версію нової операційної системи для Mac — macOS 12 Monterey. Завантажити її можна безкоштовно. Про це повідомляють на сайті компанії.

Читати далі
+ 88 слів

Викрадачів авто суд зобов’язав читати твори Марка Твена і Тараса Шевченка

Засуджені повинні опанувати повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» і «Пригоди Гекльберрі Фінна», повість Джека Лондона «Біле Ікло» і вірш «Минають дні, минають ночі…» Тараса Шевченка. Про йдеться у рішенні Малиновського районного суду Одеси.

Раніше двоє чоловіків вкрали з автомобілів, що стояли на штрафмайданчику, дві магнітоли, коробку передач та автомобільні динаміки. Їх спіймали, коли вони повернулись, щоб забрати документи, які забули на місці злочину. На судовому засіданні встановили, що, попри свій вік (19 та 23 роки), у обвинувачених недостатній рівень виховання.

«Про це свідчить їхня мова, побудова речень, малий словниковий запас слів, самі висловлювання, творення складних речень для пояснення своїх думок, точніше відсутність можливості і навіть здатності побудови складного речення», — зазначив суддя.

Чоловіки погодилися співпрацювати з судом, визнали провину і розкаялися у злочині. Їх звільнили від передбаченого трирічного ув’язнення та визначили один рік випробувального терміну.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

 

Читати далі
+ 0 слів
Що там ще
+ 3393 новин