Більші креативні здібності мають диваки та аутсайдери

Підтверджують припущення результати експерименту американських учених з Університету Джона Гопкінса. Про це повідомляє видання Іnspired, посилаючись на The Atlantic. У експерименті взяла участь група добровольців. Вони мали зробити кілька завдань. З’ясувалося, в аутсайдерів та диваків розв’язки були цікавішими.

Чому це цікаво. Невдахами й диваками людей часто вважають ще з дитинства. Але це, за висновками науковців, не єдине, що здатне розвинути креативність. Творчі здібності проявляються також в людей, які вважаються дивними серед представників своєї культури. Окрім цього вони здатні розглядати проблемні питання з різних точок зору й краще переживають періоди невизначеності.

Детальніше. Дослідники сказали частині  добровольців, що вони не підходять для виконання завдань. Так вчинили, щоб ці люди відчули себе невдахами. Також в експерименті брали участь ті, хто ще до нього вважали себе диваками. Усі мали однакові завдання: визначити, що об’єднує ряд, на перший погляд, не пов’язаних між собою слів і намалювати прибульців з планети, яка дуже відрізняється від Землі.

Роботи учасників оцінювали троє суддів. Малюнки аутсайдерів відрізнялися від решти групи й були значно креативнішими. А найбільш нестандартними були зображення людей, які вважалися диваками ще до експерименту.

Важливе на цю тему:

Фото: pexels.com

Фільм про українських добровольців отримав спецвідзнаку на фестивалі у Великобританії

Витвір отримав спеціальну відзнаку журі міжнародного кінофестивалю «Sheffield Doc/Fest-2022». Режисером документального повнометражного фільму «День українського добровольця» виступив Володимир Тихий. Стрічку створило об’єднання «Вавилон‘13» в об’єднанні з Black Photon.

Читати далі
+ 17 слів

Україна збирає Армію дронів для ЗСУ. Можна задонатити гроші або дрони

Проєкт «Армія дронів» включає: систематичну купівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Дрони потрібні українським військовим, щоб моніторити всю лінію фронту — майже 2,5 тисячі км.

Читати далі
+ 41 слів

Український борщ — під охороною ЮНЕСКО. Його внесли до списку нематеріальної культурної спадщини

Сьогодні «Культуру приготування українського борщу» внесли до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Читати далі
+ 34 слів

Україна контролює 45% територій Донеччини. Головне за ніч та ранок 1 липня

Україна контролює 45% територій Донеччини. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко в етері телемарафону. окупанти продовжують постійно обстрілювати населені пункти Донеччини.

Читати далі
+ 75 слів

Нові пригоди міньйонів, Тора та собаки Супермена. 5 кінопрем’єр липня

Попри труднощі з доставкою фільмів в Україну через російську агресію, кінотеатри продовжують працювати та пропонують глядачам низку нових фільмів для перегляду. Серед новинок — номінант премії «Оскар», бойовик із Антоніо Бандерасом, продовження супергейського кіновсесвіту Marvel, а також два мультфільми про фантастичних істот.

Читати далі
+ 88 слів

Історія кур’єра-суперзірки, адаптація комп’ютерної гри та нова епідемія. Серіальні прем’єри липня 2022

Найпопулярніші стрімінгові сервіси Netflix, HBO та Hulu у липні презентують низку серіальних прем’єр. Серед новинок — пригоди підлітків-бунтарів, кримінальний триллер у стінах психлікарні та життя бізнесмена, який прагне заробити, використовуючи обманні схеми.

Читати далі
+ 92 слів

окупанти готують провокацію на Запорізькій АЕС

росіяни хочуть звинуватити працівників станції в зберіганні зброї на території тимчасово окупованої ЗАЕС. Задля цього окупанти тортують працівників і вимагають у них «зізнання» про те, що нібито ще в березні вони скинули зброю в бетонні чаші охолоджувальних басейнів на станції.

Читати далі
+ 53 слів

В Україні зроблять реєстр олігархів

У реєстрі має міститися прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження, ідентифікаційні дані та реквізити паспортів олігархів.

Читати далі
+ 41 слів
Що там ще
+ 4410 новин