Де шукати роботу під час війни? Проєкт Work Stability for Ukrainians

Work Stability for Ukrainians — проєкт допомоги у пошуку роботи українцям та українкам, які постраждали внаслідок повномасштабної війни, яку розпочала у лютому Росія в Україні. Його запустили у червні 2022 року, щоби створити умови для безпечного працевлаштування мільйонам людей, які наразі шукають роботу в Україні та в інших країнах.

Проєкт працює на базі кар’єрної платформи «Happy Monday» і запущений за сприяння Програми розвитку ООН  у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу. 

Разом ми прагнемо створювати нові професійні можливості для всіх, хто у зв’язку з війною втратили джерела доходу, знаходяться в пошуку роботи, мають потребу у професійній реалізації та хочуть розпочати кар’єру у сучасних цифрових професіях та віддаленому форматі роботи.

Як працює проєкт?

Щоби розширити можливості пошуку роботи та створити нові робочі місця, до програми вже залучили більше 250 компаній, які відкрили для українців більше 3 000 вакансій. Найбільше пропозицій наразі для проєктних менеджерів та спеціалістів по роботі з контентом — копірайтерів, SMM-менеджерів, дизайнерів, журналістів, а також HR-спеціалістів, SEO та інтернет-маркетологів, клієнт-менеджерів, фінансистів та програмних координаторів. 

Особливе місце займають вакансії з віддаленою роботою — ця опція допомагає бути більш гнучкими та комфортно організовувати робочі процеси з будь-якої точки світу. Загалом роботодавці повністю відкриті до участі у проєкті та готові до збільшення кількості вакансій, зокрема й і для ВПО, ветеранів та  ветеранок. 

Щоби пошук роботи став ще зручнішим, ми створили спеціальні цифрові інструменти на сайті Happy Monday для спрощення процесу вибору компанії та відгуку на вакансії. Серед них:

  • кращий пошук вакансій — ми розширили параметри та додали функцію пошуку вакансій за ступенем володіння мовами, форматами роботи та рівнем позиції. Так компанії та пошукачі зможуть ще легше і швидше знаходити одне одного;
  • особисті кабінети користувачів та компаній — тепер кожен користувач/-ка платформи може створити власний цифровий профіль, за допомогою якого зручно керувати вакансіями;
  • внутрішня система професійного метчингу для кандидатів — розробили унікальні персоналізовані фільтри, які допомагають підібрати вакансії не тільки за технічними характеристиками, а й за співпадінням по ціннісним вподобанням. Це новий досвід інтерактивної взаємодії, який допоможе пошукачам краще усвідомити свої очікування щодо нового місця роботи, розкрити власні можливості та знайти ідеальний варіант роботи, а компаніям — залучити «своїх» людей у команду;
  • функція зворотного зв’язку — щоби бути на зв’язку з користувачами і швидше реагувати на запити та гнучко адаптуватися під поточні потреби, запустили форму для обробки відгуків по взаємодії з платформою.

Надалі ми плануємо розширювати можливості щодо працевлаштування та пошуку роботи для українців та українок, підтримуючи та удосконалюючи платформу, залучаючи до співпраці ще більше компаній та створюючи додаткові освітні проєкти та менторські програми. 

Щоби скористатися всіма можливостями проєкту «Work Stability for Ukrainians» і спробувати нові функції, — переходьте на сайт https://happymonday.ua/. Там ви знайдете актуальні вакансії у перевірених компаніях і багато корисних матеріалів для професійного розвитку. На прикладі особистих кар’єрних історій та порад із власного досвіду, зможете надихнутись, щоби зробити новий крок у своє професійне майбутнє.

Організатори проєкту 

Проєкт реалізується ГО «Професіонали майбутнього» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Фото надали творці проєкту

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Тищенка виключили з партії «Слуга народу»

Голова партії Олена Шуляк, керуючись статутом політсили, ухвалила рішення про виключення Миколи Тищенка з партії «Слуга народу», повідомила депутатка.

Читати далі
+ 54 слів

The New Yorker опублікував короткометражку української режисерки

Американське видання «The New Yorker» опублікувало документальний короткометражний фільм «Я не хотіла знімати фільм про війну» («I Did Not Want to Make a War Film») української режисерки Надії Парфан.

Читати далі
+ 80 слів

30% територій України забруднено вибухонебезпечними предметами

Станом на січень 2023 року через збройну агресію Росії майже третина територій України замінована. На її очищення знадобляться десятки років. Про це розповів голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Крук в ефірі телемарафону на Суспільному.

Читати далі
+ 36 слів

Нічна атака дронами-камікадзе — спроба виснажити ППО

Перед масовою ракетною атакою по Україні РФ випускає дешевші за ракети дрони-камікадзе «Шахед-136». Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» повідомила начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

Читати далі
+ 75 слів

ЗСУ вперше навчатимуться у Норвегії

Близько ста перших українських військових прибудуть цієї весни на базу Національної гвардії в Тронделаг. Вони пробудуть у Норвегії п’ять-шість тижнів, перш ніж інші українські військові прийдуть на зміну пізніше цього року –– повідомив газеті міністр оборони Бйорн Арільд Грам.

Читати далі
+ 15 слів

Понад 600 кінострічок: в Україні запустили сайт-базу українського кіно

Сайт-база ukrainefilms.com містить всі твори українського кінематографа. Від архівних стрічок до сучасних новинок. Про це повідомляє пресслужба Українського інституту у Facebook.

Читати далі
+ 20 слів

У Голосіївському районі Києва внаслідок падіння частини ракети є постраждалі і загиблий

Під час ранкової ракетної атаки росіяни влучили у нежитлову забудову в Голосіївському районі Києва.

Читати далі
+ 39 слів

«Пункти незламності» на Одещині забезпечать інтернетом від Starlink

«Пункти незламності» 16 територіальних громад Одеського району вже отримали все необхідне для забезпечення місцевих жителів швидким та безперебійним інтернетом, повідомляє Одеська районна військова адміністрація.

Читати далі
+ 12 слів
Що там ще
+ 5447 новин