Facebook захищатиме право користувачів на власну думку

Команда Facebook видалятиме образливий контент після того, як з’ясує, що це образа, а не вираження думки. Таким чином соціальна мережа відстоюватиме свободу вираження поглядів та шифрування, навіть, якщо це супроводжуватиметься негативною реакцією. Про це заявив засновник компанії Facebook Марк Цукерберг на саміті Silicon Slopes, пише CNN.

Чому це важливо. Користувачі соцмережі зможуть вільно виражати свої погляди й не боятися цензурування. 

Детальніше. «Усе частіше нас закликають цензурувати різні види контенту, що змушує мене почуватись незручно», — заявив Цукерберг. Проте очільник компанії визнав, що несе відповідальність за очищення Facebook від змісту пов’язаного з тероризмом, експлуатацією дітей та підбурюванням до насильства.

⟶ 5 нових принципів соцмереж до 2030 року: версія Марка Цукерберга. На своїй Facebook-сторінці засновник компанії поділився п’ятьма трендами, повідомляє Інтернет Свобода.

  1. Прагнення унікальності. У наступному десятилітті, вважає Цукерберг, деякі з найбільш важливих соціальних інфраструктур допоможуть нам відновити всі види невеликих спільнот, що дозволить користувачам моделювати свою мету і знайти свою роль у цьому великому світі.
  2. Нові форми управління. Цукерберг наголошує на правилах, які потрібно створити урядам, щоб врегулювати світ інтернету. Зокрема питання що стосуються виборів, шкідливого контенту, конфіденційності даних. Він прогнозує, що за наступні 10 років нові форми управління таки встановлять. І, як приклад, наводить Наглядову раду Facebook, на створення якої компанія вже виділила 130 мільйонів доларів у грудні 2019 року. Через незалежну раду можна буде оскаржити рішення, з яким користувачі не згодні.
  3. Технології нового управління. З’явиться проривна технологія — окуляри доповненої реальності, прогнозує співзасновник Марк Цукерберг. Вони створять ефект присутності й фактично будуть найбільш людяними соціальними платформами. Вони знімуть проблеми географічної нерівності, коли люди заради роботи переїжджають в міста і через роздутий ринок нерухомості живуть у поганих умовах. Нові технології дозволять жити де завгодно і отримувати роботу не переїжджаючи спеціально для цього в міста.
  4. Акцент на малому бізнесі. Марк Цукерберг підкреслює, що зараз невеликий бізнес отримав ті самі можливості, що раніше мали тільки великі корпорації: широке охоплення аудиторії через рекламні інструменти, оперативна взаємодія з клієнтами через месенджери.
  5. Зміна покоління. У наступному десятилітті відбудеться зміна покоління, яке розв’язуватиме важливі питання. Міленіалів, які зараз отримують право голосу, нарешті почують. Цукерберг прогнозує, що до 2030 року молоде покоління очолюватиме все більше інституцій. Сама компанія протягом наступного десятиліття більше зосередиться на фінансуванні та наданні майданчику молодим підприємцям, науковцям та лідерам для забезпечення змін.

⟶ Стівен Кінг відмовився від користування Facebook. Американському письменнику набридли фейки в політичній рекламі, а також ненадійний захист конфіденційної інформації в інтернеті, тому він видалив свою сторінку у Facebook, пише MediaSapiens. Тепер його активність можна спостерігати у Twitter.

Фото: pexels.com

У Моршині жоден хворий на COVID-19 не потребує госпіталізації. У місті вакцинували 75% дорослого населення

У курортному місті Моршин Львівської області на COVID-19 хворіють 22 людини, з них восьмеро — вакциновані. Усі вони лікуються вдома. Про це повідомив голова міста Руслан Ільницький.

Читати далі
+ 31 слів

Дія прикордонного проєкту «Стіна» підходить до завершення: що далі?

Термін дії проєкту «Стіна», який був створений для укріплення кордону з Росією, завершується у грудні 2021 року. Проте він досі до кінця не реалізований, тому його продовжують вже вдруге. Цьогоріч на його реалізацію виділили 330 млн гривень, що вдвічі менше, ніж передбачалося. Про це пише Українська правда.

Чому це важливо. Проєкт «Стіна» розроблений для якісного моніторингу державного кордону та можливості вчасно реагувати на небезпеку.

Читати далі
+ 58 слів

«Скіфське золото» повернуть в Київ, а не в окупований Росією Крим

LIKE

Апеляційний суд Амстердаму постановив передати 565 музейних експонатів до Державного історичного музею України в Києві. Там вони перебуватимуть до повернення Криму. Про це повідомила пресслужба суду.

Читати далі
+ 48 слів

Модернізація будинків та економія на енергоносіях: які зміни очікувати українцям від нового закону про енергоефективність?

Офіс президента вводить зміни в план споживання енергії, беручи курс на європейське законодавство. Одним з етапів модернізації стало підписання «Закону про енергетичну ефективність» та запуск нової програми — «Велика енергоефективність». Остання передбачає оновлення будинків та обладнання, що дозволить громадянам зекономити. Реновації відбуватимуться в межах державного бюджету.  

Чому це важливо.  «Підписання закону дозволить значно зекономити на витратах в майбутньому. Європейський досвід показує, що саме ці заходи є основою для підвищення енергоефективності на підприємствах», — заявила експертка Валентина Гуч-Дениченко.

Читати далі
+ 19 слів

Художній музей випустить для продажу NFT-колекцію українського мистецтва

Національний художній музей України у співпраці зі стартапом STAMPSDAQ випустить NFT-колекцію українського мистецтва. Про це повідомляє фейсбук-сторінка музею.

На початку 2022 року усі охочі зможуть придбати NFT-версії картин Олександра Мурашка, Олександри Екстер, Всеволода Максимовича, Миколи Пимоненка та багатьох інших класиків українського мистецтва.

NFT-колекція працюватиме на основі технології блокчейн і буде мати п’ять ступенів рідкісності: звичайний, рідкісний, супер рідкісний, ультра рідкісний і унікальний. Рівні неповторності відрізнятимуться анімаційними елементами у кожній роботі.

NFT, або невзаємозамінний токен — це одиниця даних у блокчейні, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, і тому кожен з них не взаємозамінний.

Фото: glavcom.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Читати далі
+ 0 слів

Klymenko Time, Vesti, Шептун: Центр протидії дезінформації склав список проросійських телеграм-каналів

На офіційному сайті РНБО опублікували глосарій назв, термінів та словосполучень, які рекомендовано використовувати для боротьби з проросійською пропагандою. Центр протидії дезінформації створив перелік телеграм-каналів, які негативно відреагувати на цей глосарій та спробувати його дискредитувати. 

Чому це важливо. Під час інформаційної війни в Україні пропагандистські ресурси, які працюють на користь Росії, поширюють фейки у соціальних мережах та дезінформують українців. 

Читати далі
+ 77 слів

MacOS 12 Monterey випустила Apple. Що цікаво?

Apple випустила стабільну версію нової операційної системи для Mac — macOS 12 Monterey. Завантажити її можна безкоштовно. Про це повідомляють на сайті компанії.

Читати далі
+ 88 слів

Викрадачів авто суд зобов’язав читати твори Марка Твена і Тараса Шевченка

Засуджені повинні опанувати повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» і «Пригоди Гекльберрі Фінна», повість Джека Лондона «Біле Ікло» і вірш «Минають дні, минають ночі…» Тараса Шевченка. Про йдеться у рішенні Малиновського районного суду Одеси.

Раніше двоє чоловіків вкрали з автомобілів, що стояли на штрафмайданчику, дві магнітоли, коробку передач та автомобільні динаміки. Їх спіймали, коли вони повернулись, щоб забрати документи, які забули на місці злочину. На судовому засіданні встановили, що, попри свій вік (19 та 23 роки), у обвинувачених недостатній рівень виховання.

«Про це свідчить їхня мова, побудова речень, малий словниковий запас слів, самі висловлювання, творення складних речень для пояснення своїх думок, точніше відсутність можливості і навіть здатності побудови складного речення», — зазначив суддя.

Чоловіки погодилися співпрацювати з судом, визнали провину і розкаялися у злочині. Їх звільнили від передбаченого трирічного ув’язнення та визначили один рік випробувального терміну.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

 

Читати далі
+ 0 слів
Що там ще
+ 3393 новин