Facebook захищатиме право користувачів на власну думку

Команда Facebook видалятиме образливий контент після того, як з’ясує, що це образа, а не вираження думки. Таким чином соціальна мережа відстоюватиме свободу вираження поглядів та шифрування, навіть, якщо це супроводжуватиметься негативною реакцією. Про це заявив засновник компанії Facebook Марк Цукерберг на саміті Silicon Slopes, пише CNN.

Чому це важливо. Користувачі соцмережі зможуть вільно виражати свої погляди й не боятися цензурування. 

Детальніше. «Усе частіше нас закликають цензурувати різні види контенту, що змушує мене почуватись незручно», — заявив Цукерберг. Проте очільник компанії визнав, що несе відповідальність за очищення Facebook від змісту пов’язаного з тероризмом, експлуатацією дітей та підбурюванням до насильства.

⟶ 5 нових принципів соцмереж до 2030 року: версія Марка Цукерберга. На своїй Facebook-сторінці засновник компанії поділився п’ятьма трендами, повідомляє Інтернет Свобода.

  1. Прагнення унікальності. У наступному десятилітті, вважає Цукерберг, деякі з найбільш важливих соціальних інфраструктур допоможуть нам відновити всі види невеликих спільнот, що дозволить користувачам моделювати свою мету і знайти свою роль у цьому великому світі.
  2. Нові форми управління. Цукерберг наголошує на правилах, які потрібно створити урядам, щоб врегулювати світ інтернету. Зокрема питання що стосуються виборів, шкідливого контенту, конфіденційності даних. Він прогнозує, що за наступні 10 років нові форми управління таки встановлять. І, як приклад, наводить Наглядову раду Facebook, на створення якої компанія вже виділила 130 мільйонів доларів у грудні 2019 року. Через незалежну раду можна буде оскаржити рішення, з яким користувачі не згодні.
  3. Технології нового управління. З’явиться проривна технологія — окуляри доповненої реальності, прогнозує співзасновник Марк Цукерберг. Вони створять ефект присутності й фактично будуть найбільш людяними соціальними платформами. Вони знімуть проблеми географічної нерівності, коли люди заради роботи переїжджають в міста і через роздутий ринок нерухомості живуть у поганих умовах. Нові технології дозволять жити де завгодно і отримувати роботу не переїжджаючи спеціально для цього в міста.
  4. Акцент на малому бізнесі. Марк Цукерберг підкреслює, що зараз невеликий бізнес отримав ті самі можливості, що раніше мали тільки великі корпорації: широке охоплення аудиторії через рекламні інструменти, оперативна взаємодія з клієнтами через месенджери.
  5. Зміна покоління. У наступному десятилітті відбудеться зміна покоління, яке розв’язуватиме важливі питання. Міленіалів, які зараз отримують право голосу, нарешті почують. Цукерберг прогнозує, що до 2030 року молоде покоління очолюватиме все більше інституцій. Сама компанія протягом наступного десятиліття більше зосередиться на фінансуванні та наданні майданчику молодим підприємцям, науковцям та лідерам для забезпечення змін.

⟶ Стівен Кінг відмовився від користування Facebook. Американському письменнику набридли фейки в політичній рекламі, а також ненадійний захист конфіденційної інформації в інтернеті, тому він видалив свою сторінку у Facebook, пише MediaSapiens. Тепер його активність можна спостерігати у Twitter.

Фото: pexels.com

РФ підірвала Каховську ГЕС дистанційно: що відомо станом на 12:00

О 2:50 ночі 6 червня російські терористи здійснили внутрішній підрив конструкцій Каховської ГЕС. У зоні підтоплення близько 80 населених пунктів. Про це повідомив Зеленський після термінового засідання РНБО. 

Читати далі
+ 84 слів

Херсонська влада евакуює жителів з підтоплених районів

Херсонська міська влада допомагає евакуюватись жителям, чиї домівки під загрозою затоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Читати далі
+ 25 слів

Важливе життя кожного

Поліцейський рятує собаку після підриву Каховської ГЕС.

Читати далі
+ 19 слів

«День російської мови важливіший за екоцид». Реакція українців на підрив Каховської ГЕС

Після того, як вранці ворог підірвав Каховську дамбу, ООН на Twitter-сторінці привітала росіян з Днем російської мови. На це відреагував Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук: «А ще сьогодні носії російської мови підірвали Каховську ГЕС. Але з огляду на позицію ООН, день російської мови важливіший за екоцид, вчинений росіянами. Як так? ООН, ти безнадійно хвора?».

Читати далі
+ 87 слів

Каховська ГЕС не підлягає відновленню. Важливе за ніч і ранок 6 червня

Через підрив росіян Каховська ГЕС повністю зруйнована. Станція відновленню не підлягає. Укргідроенерго наразі аналізує ситуацію. Фахівці працюють над уточненням масштабів руйнування, швидкості та обсягів води. 

Читати далі
+ 133 слів

Окупанти підірвали Каховську ГЕС

Керівник МВА Херсонської області повідомив, що мікрорайон Корабел Херсона знеструмлено та через декілька годин буде відключено газопостачання. Вода продовжує прибувати. У районі нафтогавані мікрорайону Корабел вже затоплені будинки та гаражі.

Читати далі
+ 25 слів

Українські медійники, яких визнав світ. Добірка до Дня журналіста

Щодня ці люди ризикують власним життям, аби документувати та показувати всьому світу війну Росії проти України. Тож у цей день розповідаємо про українських медійників, які здобули міжнародні нагороди завдяки своїй роботі та є відомими по всьому світу.

Читати далі
+ 145 слів

5 книжок для вашого наповненого літа. Добірка від редакції «Новин здорової людини»

Літо — чудова пора, аби приготувати багато кульбабового вина. Порозмірковувати про свої стосунки з близькими. Розібратися з родинними скелетами в сім’ї. Поностальгувати по веселих дитячих пригодах в селі. I, звичайно, посумувати, бо настав час дорослішати. Присмак такого літа можна відчути, прочитавши книжки з добірки, яку ми радимо нижче.

Читати далі
+ 120 слів
Що там ще
+ 6465 новин