Що відбувається у партії «Голос»?

Чернівецький осередок «Голосу» висуває вимогу виключити очільницю партії Кіру Рудик з партії. Жінка поки не коментує подій. Про свій вихід з партії заявили деякі члени Вінницького осередку. Депутат «Голосу» Ярослав Юрчишин вважає, що конфлікт відбувається через «узурпацію та зловживанням влади з боку керівництва політсили», пише hromadske. Нагадаємо, нещодавно Сергій Притула заявив про свій вихід з партії. Він пояснив це тим, що партія «віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення». 

Чому це важливо. З моменту створення «Голос» позиціонував себе як молода та реформаторська партія, яка йде в політику, щоб повернути людину в центр держави.

З чого все почалося? 

Конфлікти у партії тривають з березня. Спочатку відбувся розкол між деякими парламентарями та керівництвом щодо голосування за один із законопроєктів. Згодом десяток депутатів закликали про переобрання очільниці партії. Через це їх пізніше звинуватили у самопіарі, інформує hromadske.

Що відбувається зараз?

За словами Юрчишина, сьогодні в партії триває «узурпація влади і зловживання нею». Депутат додає, що крім цього на місце знятих керівників призначають людей, які напряму пов’язані з очільницею партії Кірою Рудик. Тому, Ярослав Юрчишин наголошує, що залишатися членами партії за таких умов не є логічним.

Що ще відомо?

9 червня Чернівецький осередок «Голосу» висунув вимогу виключити Кіру Рудик з партії. Політики звинувачують голову партії в узурпації та зловживанні владою та зазначають про її кулуарні перемовини з Офісом Президента та «Слугою народу». Зокрема політики демонструють наявність «чистки» депутатів в партії: спочатку з Політради виключили Сергія Притулу, згодом про виключення повідомили ще шестеро депутатів фракції «Голос». Натомість на позицію нових керівників Кіри Рудик затверджує представників осередку, який вона очолює. Майже половина членів партії в той, чи інший спосіб намагались вирішити проблему, на що представниця партії проігнорувала цю вимогу, йдеться у зверненні.

Деякі члени Вінницького осередку також повідомляють про вихід з партії. Станом на сьогодні надійшло 15 заяв вигляді скан-копій, йдеться на сторінці партії у Facebook.

Цитата. «Буквально впродовж тижня було виключено керівників трьох обласних організацій (Чернівецької, Дніпропетровської та Херсонської), погрози отримували й багато інших партійців»,сказав Ярослав Юрчишин для видання hromadske.

Фото: chesno.org

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Фонд Сергія Притули придбав доступ до супутника за гроші, які українці зібрали на «Народний Байрактар»

Компанія ICEYE надасть Міноборони України повний доступ до одного зі своїх супутників, який вже перебуває на орбіті у потрібному регіоні. ЗСУ зможуть отримувати супутникові зображення критичних ділянок для планування операцій з високою частотою оновлення. Про це повідомив благодійний фонд Сергія Притули.

Читати далі
+ 38 слів

На передову відправили перший медичний гелікоптер придбаний за кошти United24

LIKE

Гелікоптер Мі-2 АМ-1 вчора був відправлений на фронт. На борту гвинтокрила також є медичне обладнання для першої медичної допомоги під час евакуації. Гелікоптер модернізувало українське виробництво.

Читати далі
+ 16 слів

окупант зазнав найбільших втрат за добу на Донецькому напрямку

Армія рф втратила близько 200 військових за минулу добу. З початку війни українські захисники ліквідували 44 300 військовослужбовців. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Читати далі
+ 45 слів

росія знову завдала ударів по Харкову. Головне за ніч і ранок 18 серпня

Читати далі
+ 58 слів

Українські стартапи продовжують бізнес всупереч війні

Більшість стартапів планують розширити свій бізнес у короткі терміни. Лише 4% опитаних вважають, що їхня діяльність може бути скорочена. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри, посилаючись на онлайн-опитування для аналізу результатів роботи українських стартапів під час війни.

Читати далі
+ 17 слів

рф вербує громадян з країн Центральної Азії для участі у війні

Через брак охочих воювати окупанти намагаються залучити в армію громадян Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Читати далі
+ 18 слів

«Суспільне» починає прийом заявок на Нацвідбір «Євробачення-2023»

Читати далі
+ 70 слів

«Нова пошта» разом з ДСНС розробляють роботів-саперів

LIKE

Українські роботи-сапери призначені для розмінування водойм та суші, вони зможуть не лише знаходити міни, а й знешкоджувати їх.

Читати далі
+ 25 слів
Що там ще
+ 4567 новин