Google створила нову соціальну мережу Keen

LIKE

Експериментальна платформа працює на базі штучного інтелекту й схожа до сервісу Pinterest. Keen шукає для користувачів цікавий контент. Тематику треба обирати заздалегідь. Про це йдеться на офіційному блозі компанії.

Чому це корисно. Розробники кажуть, що можливість бачити в Keen тематичну цікаву інформацію може замінити беззмістовний перегляд різних каналів і зекономити час користувача.

Детальніше. Щоб зареєструватися в новій соціальній мережі, потрібно мати обліковий запис Google. У магазині Google Play уже є мобільний додаток Keen для Android. Однак наразі він працює як експериментальна платформа і не є повноцінним.

Розробила сервіс Keen та створила його дизайн команда Area 120 від Google. Вона займається експериментальними розробками.

Чи є щось схоже

Facebook запустив додаток Hobbi. На новій експериментальній платформі користувачі можуть ділитись фото та відео своїх хобі. А також створювати хайлайти (сторіс у тематичних папках, які можна переглядати завжди), як в Instagram, і ділитися ними з іншими людьми. Додаток дозволяє відстежувати прогрес будь-якого хобі, який досягають користувачі.

Які цікаві функції впроваджує Google

У Google Chrome тепер можна знайти конкретний уривок тексту за посиланням. Нове розширення Link to Text Fragment дозволить створити спеціальний формат гіперпосилання. Тепер браузер відкриватиме не лише потрібну сторінку, а й той її фрагмент, який потрібен користувачеві. Наразі функція доступна для користувачів Chrome версії 80 і вище для Windows і Android.

Google може заплатити 5 мільярдів доларів за порушення приватності. У Chrome зберігалася вся історія пошуку навіть у режимі «інкогніто». Судовий позов проти компанії подала юридична компанія від імені мільйонів користувачів.

Вбудований пошук Google тестують у соціальній мережі YouTube. Під час введення користувачами конкретного запиту в соціальній мережі пропонуватимуть не лише ролики, а й посилання на тематичні статті в інтернеті. Наразі функція доступна не всім.

Нова розробка компанії Google ― мотузка «I/O braid» дозволяє користувачеві керувати ґаджетами за допомогою дотику. Поки існує лише прототип такої мотузки, але він уже вміє вмикати музику та регулювати її гучність.

А ще в Google Chrome тепер можна групувати вкладки, як зручно користувачеві: за темою, терміном роботи тощо. Компанія продовжує тестувати цю функцію, але вона вже доступна в останній бета-версії Chrome.

Фото: pexels.com

РФ подала позов в ООН та Гаагу зі звинуваченням України в обстрілі дамби

Росія звернулася до Міжнародного кримінального суду і Міжнародного суду ООН зі звинуваченнями проти України в нібито руйнуванні Каховської ГЕС «масованими артилерійськими обстрілами».

Читати далі
+ 21 слів

Дев'ять людей загинуло в окупованих Олешках внаслідок потопу

У тимчасово окупованих Олешках внаслідок затоплення загинуло дев’ять людей. На дахах власних домівок ще залишаються сотні жителів. Люди допомагають один одному і протягом двох діб забирають людей з дахів. «Кількість загиблих може збільшитися. Натомість сказати, чи є зниклі безвісти — складно, бо немає зв’язку і точно невідомо». Про це повідомив мер міста Євген Рищук.

Читати далі
+ 5 слів

На півдні України тривають активні бої

На півдні нині тривають бої за Велику Новосілку на Новопалівському напрямку. А на Запорізькому напрямку в районі Оріхова росіяни перебувають в активній обороні.  Щодо Бахмутського напрямку, то українські військові продовжують активні дії. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Читати далі
+ 13 слів

Вода, яка витікає, забруднена «букетом» токсичних речовин. Що варто знати про небезпеку після затоплення Херсонщини

Noo

У воді, яка витікає з Каховської ГЕС, є сотні тонн нафтопродуктів зі зруйнованої машинної зали, затоплених автомобілів, АЗС та інфекції зі сміттєзвалищ, кладовищ та скотомогильників. Також там містяться каналізаційні води із затоплених населених пунктів, залишки пестицидів і добрив із затоплених полів. Проте найбільше забруднення несуть мільйони тонн намулу, які винесло з водосховища сильною течією. Намул вже сягнув Очакова. «На знімках з космосу вже видно велику каламутну пляму на воді, це цей намул», — розповідає фахівець зі збереження екосистем з організації «Екодія» Богдан Кученко.

Що робити коли ви опинились в зоні затоплення? Чим небезпечний ботулізм. Що буде після того, як спаде вода? Пояснюємо далі.

Читати далі
+ 162 слів

Платіжний сервіс WayForPay отримав ліцензію

WayForPay пройшов переліцензування Національного банку України. Роботу обіцяють відновити протягом доби. Про це повідомила компанія на своїй сторінці у фейсбуці.

Читати далі
+ 1 слів

ООН допоможе Україні евакуйовувати людей з окупованої частини Херсонщини

ООН має сформувати спеціальні групи у Запоріжжі та Херсоні за умови безпечного проїзду на окуповані території. Нині ООН очікує на надання гарантій безпеки та доступ до окупованих територій від російської сторони.

Читати далі
+ 45 слів

Росіяни обстрілюють місце евакуації в Херсоні

Медійники, які фільмували наслідки російських дій, попали під обстріл в районі Херсона, де триває евакуація. Про це повідомив журналіст Стас Юрченко.

Читати далі
+ 21 слів

Оплатити навчання у школі в Нігерії тепер можна сміттям

Активісти організації «African Cleanup Initiative» з міста Лагос приймають у батьків школярів вторинну сировину, віддають її на переробку, а отримані гроші вносять на рахунок оплати за навчання дітей, повідомляє Reuters.

Читати далі
+ 18 слів
Що там ще
+ 6504 новин