Комп’ютерні ігри на уроці — тепер це законно у Британії

Wow

Гральну консоль (приставку) Nintendo Switch використовуватимуть для навчання у школах Великобританії. Так дітей навчатимуть різних навиків, які їм будуть потрібні у житті. Про це пише портал PCGames.

Чому це важливо. Відеоігри допомагають вибудовувати нейронні зв’язки у ділянках мозку, що відповідають за орієнтацію в просторі, формування пам’яті, стратегічне планування, а також розвивають дрібну моторику. Це з’ясували вчені Інституту розвитку людини в Берліні.

Детальніше. Відеоігри допоможуть школярам навчитись програмувати, а також розвиватимуть соціальні навики, наприклад, роботу в команді. 

В експерименті візьмуть участь більше 30 тисяч дітей і понад 7 тисяч вчителів.

Ідею використання приставок Nintendo Switch на уроках запропонувала компанія Digital Schoolhouse — це некомерційна організація, яка займається популяризацією комп’ютерної грамотності та кіберспорту. Влада країни таку ініціативу підтримала.

Відеоігри справляються зі стресом краще, ніж додатки для медитації. В дослідженні взяли участь 45 учасників. Усі вони спершу проходили тестування із математики, а потім або грали у відеогру, або використовували застосунок для медитації. Учасники, які грали в ігри, почували себе більш енергійними, аніж ті, хто медитував. 

У другій частині дослідження 20 учасників грали у відеоігри після роботи протягом п’яти днів. Вони також повідомили, що почувають себе більш розслабленими, аніж ті, хто використовував додаток із медитаціями. 

Автори дослідження відзначили, що відеоігри допомагають розслабитись, відволіктися від проблем, відновити рівень самоконтролю та здобути нові навики. 

В українських школах показуватимуть українські фільми у навчальних цілях. Це будуть документальні та художні фільми. В Україні зараз знімають багато фільмів, присвячених зокрема історичним подіям. Так показ фільмів у рамках шкільної програми у незвичний спосіб ознайомить учнів з українським культурним продуктом, та заодно допоможе краще вивчити тему. 

Фото: Jeshoots / Pexels

Повітряні сили ЗСУ збили 6 іранських дронів. Головне за ніч і ранок 5 жовтня

Зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил ЗСУ на півдні вночі збили 6 іранських дронів-камікадзе «Shahed-136». Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Читати далі
+ 150 слів

Революція на граніті або Як українські студенти змінили історію

Революція на граніті – це назва протестів в УРСР, які тривали з 2 до 17 жовтня 1990 року. Їхньою основою стала українська молодь — переважно студенти, які влаштували голодування в центрі Києва з низкою вимог до тодішньої влади. Чому це почалося, чого вимагали протестувальники, як це відбувалося та до чого привело?

Читати далі
+ 133 слів

Захід не бачить жодної активності, пов’язаної з ядерним потенціалом Росії – Reuters

«Ми не бачимо жодних індикаторів або дій, які могли б вважатися підозрілими. Діяльність навколо російських стратегічних ядерних сил не виходить за межі звичайних», — заявило агентству Reuters обізнане джерело на умовах анонімності. Про це пише ВВС посилаючись на Reuters.  

Читати далі
+ 45 слів

Чому для України важливо вступити до НАТО

Нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО. Чому це так важливо для нас? Що дасть Україні членство в організації?

Читати далі
+ 116 слів

Лукашенко вперше визнав участь Білорусі у війні

«Але ми нікого не вбиваємо», повідомив самопроголошений президент Олександр Лукашенко на нараді з питань воєнної безпеки під час обговорення війни в Україні.

Читати далі
+ 45 слів

окупанти вдарили ракетами поблизу Вознесенська

Сьогодні близько 11:00 росіяни завдали ракетного удару по Вознесенському району на Миколаївщині. Про це повідомляє міська рада Вознесенська. За інформацією цього джерела, поранених серед цивільного населення немає.

Читати далі
+ 28 слів

Російська контрабанда викрала українського зерна на 530 млн доларів

Завдяки супутниковим знімкам та даним морських радіотранспондерів журналісти Associated Press відстежили судна, які вивозили зерно з окупованих територій України до портів Туреччини, Сирії, Лівану та інших країн. Кількість здійснених рейсів перевищує 50. Росія уже продала краденого українського зерна на 530 мільйонів доларів. Про це інформує в новому розслідуванні Associated Press.

Читати далі
+ 29 слів

Мешканців Луганщини просять евакуюватися з міст

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай просить мешканців окупованих територій евакуюватися з міст, аби не постраждати при контрнаступі Збройних сил України. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

Читати далі
+ 26 слів
Що там ще
+ 4883 новин