Instagram зняв серіал «Un-filtered» («Без фільтрів») про дітей і підлітків, які зіткнулися з цькування від однолітків або самі знущалися з інших.
Чому це важливо. Серіал привернув увагу до проблеми булінгу і допоможе з ним боротися.
Instagram зняв серіал «Un-filtered» («Без фільтрів») про дітей і підлітків, які зіткнулися з цькування від однолітків або самі знущалися з інших.
Чому це важливо. Серіал привернув увагу до проблеми булінгу і допоможе з ним боротися.
Детальніше. Стрічка не має сценарію. Чотири епізоди вже вийшли 18 вересня на каналі Instagram в IGTV. Режисером серіалу став Джон Хілл, який теж стикався з цькуванням. Він брав інтерв’ю у людей віком від 13 до 25 років. У коротких роликах вони розповіли, як страждали від булінгу, або самі знущалися з однолітків в інтернеті чи реальному житті.
Проект повинен збільшити інвестиції Instagram у політику запобігання та попередження булінгу, що передбачає використання штучного інтелекту для виявлення та видалення «жорстокого» контенту.
Також у соціальній мережі будуть нові функції, спрямовані на боротьбу із цькуванням в інтернеті. Instagram попереджатиме про образливі коментарі й публікації та дозволить обмежити коло коментаторів. Окрім цього, тестують можливість приховувати кількість лайків під постами.
Нагадаємо, Google, Twitter, Facebook і BBC спільно боротимуться з фейками. Задля протидії дезінформації створять систему раннього попередження. Детальніше за посиланням.
→ Психологи виокремили новий тип дітей-кривдників, що здатні цькувати інших. Про них на ВВС говорили з професоркою освіти в Університеті Північної Кароліни в Чепел-Гілл Дороті Еспеладж. Переважно такі діти харизматичні й мають хороші соціальні навички. Вони вдаються до булінгу лише тоді, коли це потрібно для досягнення їхньої мети.
Раніше психологи вважали, що існує лише один тип кривдника: дуже агресивна дитина з заниженою самооцінкою, що може бути наслідком жорсткості чи байдужості батьків.
→ Підліткам обмежать перегляд постів про дієти та пластичні операції в Instagram через їхній негативний вплив на психічне здоров’я. Також соцмережа блокуватиме блогерів, які пропонують знижку на продукти чи послуги, що можуть бути шкідливими.
Фото: pexels.com
Росія звернулася до Міжнародного кримінального суду і Міжнародного суду ООН зі звинуваченнями проти України в нібито руйнуванні Каховської ГЕС «масованими артилерійськими обстрілами».
У тимчасово окупованих Олешках внаслідок затоплення загинуло дев’ять людей. На дахах власних домівок ще залишаються сотні жителів. Люди допомагають один одному і протягом двох діб забирають людей з дахів. «Кількість загиблих може збільшитися. Натомість сказати, чи є зниклі безвісти — складно, бо немає зв’язку і точно невідомо». Про це повідомив мер міста Євген Рищук.
На півдні нині тривають бої за Велику Новосілку на Новопалівському напрямку. А на Запорізькому напрямку в районі Оріхова росіяни перебувають в активній обороні. Щодо Бахмутського напрямку, то українські військові продовжують активні дії. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.
У воді, яка витікає з Каховської ГЕС, є сотні тонн нафтопродуктів зі зруйнованої машинної зали, затоплених автомобілів, АЗС та інфекції зі сміттєзвалищ, кладовищ та скотомогильників. Також там містяться каналізаційні води із затоплених населених пунктів, залишки пестицидів і добрив із затоплених полів. Проте найбільше забруднення несуть мільйони тонн намулу, які винесло з водосховища сильною течією. Намул вже сягнув Очакова. «На знімках з космосу вже видно велику каламутну пляму на воді, це цей намул», — розповідає фахівець зі збереження екосистем з організації «Екодія» Богдан Кученко.
Що робити коли ви опинились в зоні затоплення? Чим небезпечний ботулізм. Що буде після того, як спаде вода? Пояснюємо далі.
WayForPay пройшов переліцензування Національного банку України. Роботу обіцяють відновити протягом доби. Про це повідомила компанія на своїй сторінці у фейсбуці.
ООН має сформувати спеціальні групи у Запоріжжі та Херсоні за умови безпечного проїзду на окуповані території. Нині ООН очікує на надання гарантій безпеки та доступ до окупованих територій від російської сторони.
Медійники, які фільмували наслідки російських дій, попали під обстріл в районі Херсона, де триває евакуація. Про це повідомив журналіст Стас Юрченко.
Активісти організації «African Cleanup Initiative» з міста Лагос приймають у батьків школярів вторинну сировину, віддають її на переробку, а отримані гроші вносять на рахунок оплати за навчання дітей, повідомляє Reuters.