Instagram зняв серіал про булінг

Instagram зняв серіал «Un-filtered» («Без фільтрів») про дітей і підлітків, які зіткнулися з цькування від однолітків або самі знущалися з інших.

Чому це важливо. Серіал привернув увагу до проблеми булінгу і допоможе з ним боротися.

Детальніше. Стрічка не має сценарію. Чотири епізоди вже вийшли 18 вересня на каналі Instagram в IGTV. Режисером серіалу став Джон Хілл, який теж стикався з цькуванням. Він брав інтерв’ю у людей віком від 13 до 25 років. У коротких роликах вони розповіли, як страждали від булінгу, або самі знущалися з однолітків в інтернеті чи реальному житті.

Проект повинен збільшити інвестиції Instagram у політику запобігання та попередження булінгу, що передбачає використання штучного інтелекту для виявлення та видалення «жорстокого» контенту.

Також у соціальній мережі будуть нові функції, спрямовані на боротьбу із цькуванням в інтернеті. Instagram попереджатиме про образливі коментарі й публікації та дозволить обмежити коло коментаторів. Окрім цього, тестують можливість приховувати кількість лайків під постами.

Нагадаємо, Google, Twitter, Facebook і BBC спільно боротимуться з фейками. Задля протидії дезінформації створять систему раннього попередження.  Детальніше за посиланням.

→ Психологи виокремили новий тип дітей-кривдників, що здатні цькувати інших. Про них на ВВС говорили з професоркою освіти в Університеті Північної Кароліни в Чепел-Гілл Дороті Еспеладж. Переважно такі діти харизматичні й мають хороші соціальні навички. Вони вдаються до булінгу лише тоді, коли це потрібно для досягнення їхньої мети.

Раніше психологи вважали, що існує лише один тип кривдника: дуже агресивна дитина з заниженою самооцінкою, що може бути наслідком жорсткості чи байдужості батьків. 

Підліткам обмежать перегляд постів про дієти та пластичні операції в Instagram через їхній негативний вплив на психічне здоров’я. Також соцмережа блокуватиме блогерів, які пропонують знижку на продукти чи послуги, що можуть бути шкідливими.

Фото: pexels.com

РФ подала позов в ООН та Гаагу зі звинуваченням України в обстрілі дамби

Росія звернулася до Міжнародного кримінального суду і Міжнародного суду ООН зі звинуваченнями проти України в нібито руйнуванні Каховської ГЕС «масованими артилерійськими обстрілами».

Читати далі
+ 21 слів

Дев'ять людей загинуло в окупованих Олешках внаслідок потопу

У тимчасово окупованих Олешках внаслідок затоплення загинуло дев’ять людей. На дахах власних домівок ще залишаються сотні жителів. Люди допомагають один одному і протягом двох діб забирають людей з дахів. «Кількість загиблих може збільшитися. Натомість сказати, чи є зниклі безвісти — складно, бо немає зв’язку і точно невідомо». Про це повідомив мер міста Євген Рищук.

Читати далі
+ 5 слів

На півдні України тривають активні бої

На півдні нині тривають бої за Велику Новосілку на Новопалівському напрямку. А на Запорізькому напрямку в районі Оріхова росіяни перебувають в активній обороні.  Щодо Бахмутського напрямку, то українські військові продовжують активні дії. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Читати далі
+ 13 слів

Вода, яка витікає, забруднена «букетом» токсичних речовин. Що варто знати про небезпеку після затоплення Херсонщини

Noo

У воді, яка витікає з Каховської ГЕС, є сотні тонн нафтопродуктів зі зруйнованої машинної зали, затоплених автомобілів, АЗС та інфекції зі сміттєзвалищ, кладовищ та скотомогильників. Також там містяться каналізаційні води із затоплених населених пунктів, залишки пестицидів і добрив із затоплених полів. Проте найбільше забруднення несуть мільйони тонн намулу, які винесло з водосховища сильною течією. Намул вже сягнув Очакова. «На знімках з космосу вже видно велику каламутну пляму на воді, це цей намул», — розповідає фахівець зі збереження екосистем з організації «Екодія» Богдан Кученко.

Що робити коли ви опинились в зоні затоплення? Чим небезпечний ботулізм. Що буде після того, як спаде вода? Пояснюємо далі.

Читати далі
+ 162 слів

Платіжний сервіс WayForPay отримав ліцензію

WayForPay пройшов переліцензування Національного банку України. Роботу обіцяють відновити протягом доби. Про це повідомила компанія на своїй сторінці у фейсбуці.

Читати далі
+ 1 слів

ООН допоможе Україні евакуйовувати людей з окупованої частини Херсонщини

ООН має сформувати спеціальні групи у Запоріжжі та Херсоні за умови безпечного проїзду на окуповані території. Нині ООН очікує на надання гарантій безпеки та доступ до окупованих територій від російської сторони.

Читати далі
+ 45 слів

Росіяни обстрілюють місце евакуації в Херсоні

Медійники, які фільмували наслідки російських дій, попали під обстріл в районі Херсона, де триває евакуація. Про це повідомив журналіст Стас Юрченко.

Читати далі
+ 21 слів

Оплатити навчання у школі в Нігерії тепер можна сміттям

Активісти організації «African Cleanup Initiative» з міста Лагос приймають у батьків школярів вторинну сировину, віддають її на переробку, а отримані гроші вносять на рахунок оплати за навчання дітей, повідомляє Reuters.

Читати далі
+ 18 слів
Що там ще
+ 6504 новин