Карантин ― хороший привід почитати новинки від українських видавництв. У книжках, які вийдуть у квітні, ви знайдете історії про стосунки чоловіків та жінок, пошук себе, родинні саги, планування свого життя. Детальніше розповідаємо у нашій добірці.
«Айвенко, або Чоловіки — це…» Людмили Таран, «Видавництво Старого Лева». У центрі подій — чоловіки різних поколінь і характерів. Сильні духом і слабкі, віддані та зрадливі, романтичні й цинічні, молоді й старі. Поруч з цими чоловіками з’являються яскраві жінки. Кожна історія відкриває моральні переживання героїв. Уривок читайте тут.
«Мрійник Стрендж» Лейні Тейлор, «Vivat». Лазло Стрендж виріс у сиротинці абатства. Він не знає, ким є і чи справді так його назвали батьки. З дитинства він мріяв потрапити в місто, яке зникло понад двісті років тому й тепер його називають Плач. Хлопцеві випадає нагода долучитися до почту очільника цього міста Еріл-Фейна на прізвисько Боговбивця. Разом з науковцями Лазло намагатиметься розкрити таємницю Плачу, а також зрозуміти, ким є він сам. Уривок читайте тут.
«Мапа думок» Тоні Б’юзен, «Видавництво Старого Лева». За допомогою складання мапи думок можна підготуватися до іспиту, спланувати свій день чи тиждень, вирішити конфлікт. Підґрунтям для цієї книжки стали п’ятдесят років досліджень і вдосконалень мап думок Тоні Б’юзеном. Така література буде корисною творчим людям. Уривок читайте тут.
«На зламаних крилах» Кетрін Сентер, «Vivat». Життя Маргарет складалося добре: омріяна робота, майбутнє весілля з коханою людиною. Однак усе змінила авіакатастрофа, після якої жінка не може ходити. Маргарет замислюється про смерть, однак біля неї з’являється той, хто здатен підтримати у складний момент. Детальніше про книжку читайте тут.
«Сафарі на щастя» Світлани Талан, «Клуб сімейного дозвілля». Три жінки ― Маруся, Ореста й Любов ― стикнулися з різними життєвими труднощами й розчаруваннями. Усі вони переїхали до Данії, аби загоїти душевні рани. Ці жінки стають одна для одної найкращими порадницями. Через підтримку й віру вони намагаються долати труднощі разом. Детальніше про книжку читайте тут.
«Таємниця старого Лами» Доржа Бату, «Видавництво Старого Лева». Книжка описує реальні події з життя автора та має реальних персонажів. У цих оповіданнях кожен читач може знайти щось цікаве для себе. Йдеться про деякі таємниці Вчення і буддійського світосприйняття, про долю народів, які пережили радянський час, про історію двох хлопчаків та їхнього старого Вчителя Чімітдоржа-лами. Уривок читайте тут.
«Омріяна донька» Даяни Чемберлен, «Vivat». Заради дитини жінка готова повернутися у минуле ― у 1970-й рік ― і врятувати ненароджену доньку, у якої вада серця. У той час лікарі ще не знають, як допомогти дівчинці. Жінка намагається перенести її в інший час і зберегти життя. Уривок читайте тут.
«Три Марти» Ірини Савки, «Видавництво Старого Лева». Це родинна сага, яка відтворює ціле століття. Три Марти ― кохані жінки одного чоловіка. Події відбуваються у ХХ столітті під час війни, створення колгоспів у маленькому західноукраїнському селі. Уривок читайте тут.
«Книга в камені» Юрія Даценка, «Клуб сімейного дозвілля». Це друга книжка з циклу «Історії провінційного хірурга». Це історія про дивні пригоди лікаря Якова Ровнера. Детальніше про книжку читайте тут.
Фото: pexels.com