Книжки про відомих українок, розвиток особистості у скандинавів та інші видавничі новинки серпня

12 правил для боротьби з хаосом, страшилки для дітей, чергова збірка прози Ернеста Гемінґвея ― усе це можна знайти у серпневій добірці новинок українських видавництв.

«Афини» Власти Власенко, «Видавництво Старого Лева». Це збірка поезій, на сторінках якої чимало діалектизмів. Авторка пише про розуміння світу та себе в ньому, про нерозривний зв’язок зі своїм корінням та емоційну чутливість. Уривок читайте тут.

«Країна жіночого роду» Вахтанга Кіпіані, «Vivat». Книжка про видатних українок ХХ століття, які вплинули на формування держави. Український журналіст та історик Вахтанг Кіпіані зібрав інтерв’ю, свідчення, архівні документи й довідки про цих жінок. Серед них інтерв’ю Квітки Цісик, статті про докторку медицини Розалію Ліфшиць-Винниченко й письменницю Олену Телігу. Детальніше про книжку читайте тут.

«Більдунґ. Нордичний секрет краси і свободи» Лене Рейчел Андерсен і Томаса Бйоркмана, «Наш Формат». Більдунґ у скандинавів ― усебічний і гармонійний розвиток особистості й суспільства. У книжці можете дізнатися, як ця філософія впливає на практичний бік життя країн Північної Європи, та чи актуальний їхній досвід для України? Детальніше про книжку ― тут.

«Одновітрильний дім» Василя Махна, «Видавництво Старого Лева». Поетична збірка, присвячена океану, серпневим кометам, узбережжям і рідним берегам. Уривок читайте тут.

«Що приховує аутизм. Майбутнє нейрорізноманіття» Стіва Сільбермана, «Наш Формат». Книжка про те, що таке аутизм, як люди живуть з цим розладом, роблять дивовижні речі й досягають своєї мети. Детальніше про книжку читайте тут.

«Сніги Кіліманджаро» Ернеста Гемінґвея, «Видавництво Старого Лева». Це збірка дуже різної короткої прози Ернеста Гемінґвея різних років. У ній ідеться про вічні пошуки сенсу життя, смерть, кохання та травми війни, безвихідь і надію. Уривок книжки читайте тут.

«12 правил життя. Як перемогти хаос» Джордана Пітерсона, «Наш Формат». Книжка про те, чому для людей можуть бути корисними чіткі моральні установки й індивідуальна відповідальність. Автор розробив 12 правил, які можуть допомогти побороти хаос у повсякденному житті. Детально про книжку читайте тут.

«Ґарґантіс» Томаса Тейлора, «Видавництво Старого Лева». «Ґарґантіс» — друга книжка в серії «Легенди Морського Аду», продовження «Маламандера». У цій історії монстр з давніх легенд повертається у містечко, яке тисячу років тому ледь не стер з лиця Землі. Що відбудеться далі ― читайте в книжці. Уривок про неї ― тут.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Pixel 6 і Pixel 6 Pro: що цікавого презентував Google?

Пристрої створили на базі першого власного процесора Google під назвою Tensor, який забезпечує високу швидкість роботи, надійний захист персональних даних та роботу без підзарядки понад 24 години, пише The Verge.

Чому це цікаво. Презентація новинок від компанії може зацікавити прихильників цього бренду.

Читати далі
+ 46 слів

Як тепер виглядатиме пошук у Google на смартфонах? Компанія готує оновлення

Google оновлює механіку завантаження пошукових результатів на смартфонах. Тепер замість класичних сторінок пошуку, які були основним елементом навігації від моменту створення сервісу, компанія переходить на оновлений варіант перегляду сайтів. Система безперервно підвантажуватиме нові результати пошуку у міру прокручування сторінки вниз, утворюючи нескінченну стрічку з сайтами.

Чому це корисно. За словами менеджера пошукових продуктів Google, основна мета редизайну — зробити інтерфейс сайту більш сучасним та зручним для пошуку інформації. За статистикою, 68% користувачів по всьому світу здійснюють пошук та перегляд інформації з телефонів.

Читати далі
+ 30 слів

В додатку Apple Music Крим — частина Росії. Україна вже відреагувала

LIKE

В додатку Apple Music на сторінці, де артисти можуть відстежувати, у яких країнах  слухають їхні пісні, Крим відображається частиною Росії. На це звернула увагу спільнота Culture Ukraine на своїй сторінці в Instagram та прокоментувала: «Хто займається платформою на території нашої країни? Що за неповага?»

Речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко заявив, що посольству України в США вже доручили звернутися до компанії Apple та вирішити проблему. Також він зазначив: «Резолюції Генеральної Асамблеї ООН чітко вимагають від усіх сторін утримуватися від дій, які можуть поставити під сумнів статус Криму як невіддільної частини території України».

Згідно з офіційною постановою Верховної Ради України, 20 лютого 2014 року — початок незаконної окупації Криму та Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконною.

Фото: plati.market

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

Цифра дня: 14 мільйонів доларів. На таку суму оштрафували Facebook за дискримінацію

Через порушення правил прийому на роботу іноземців Міністерство юстиції США оштрафувало Facebook на 14 мільйонів доларів (майже 367  мільйонів гривень). Про це повідомляє пресслужба департаменту. З’ясувалось, що компанія резервує прибуткові робочі місця для мігрантів, ігноруючи американських спеціалістів.

Відповідно до рішення Міністерства юстиції, Facebook виплатить США цивільний штраф 4, 75 мільйони доларів і близько 9,5 мільйонів постраждалим від ймовірної дискримінації з боку компанії.

Надалі Facebook зобов’язується відповідати федеральним законам про права громадян, які забороняють дискримінаційну політику щодо найму на роботу. Компанія підлягатиме поточним перевіркам, щоб забезпечити відповідність нормам.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

У Львові кафе можна буде відвідати лише з COVID-сертифікатом або негативним ПЛР-тестом

З 1 листопада у львівські заклади харчування пускатимуть відвідувачів лише з сертифікатом про вакцинацію від коронавірусу або негативним ПЛР-тестом. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.  

Зазначимо, що Львів — перше місто в Україні з такою вимогою під час карантинних обмежень. Наразі сертифікати вакцинації перевіряє поліція.

Фото: portal.lviv.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

«Чарівний світ. Джерело сили»: вийшла нова настільна гра за мотивами української міфології

Це карткова гра, розрахована не лише на дітей молодшого віку, але й на сімейну аудиторію. Її створила команда проєкту Чарівний світ.UA, яка минулого року випустила мобільний застосунок з українськими міфічними героями. Гравці зможуть дізнатися більше про міфологію давньої України, досліджуючи надзвичайні сили персонажів. 

Це перша спроба візуалізувати пантеон міфологічних образів. Гра покликана не лише розважати, але й інформувати про українську культуру. За допомогою карток з QR-кодами охочі матимуть можливість перейти на сайт Чарівний світ.UA, щоб ознайомитися з міфами, героями та їхніми історіями. Перший тираж гри розповсюдять безкоштовно серед обраних шкіл у регіонах України. 

Фото: nachasi.com 

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів

77% українців негативно ставляться до офшорних рахунків президента — опитування

56% українців вірять, що Володимир Зеленський та його бізнес-партнери володіють рахунками за кордоном. 77% респондентів назвали неприпустимим існування офшорних рахунків у вищих посадових осіб держави та політиків. Про це свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). 

Чому це важливо. Наявність прихованих рахунків дає можливість ухилятись бізнес-структурам від сплати податків в Україні.

Читати далі
+ 122 слів

Збій у «Дії». Українці не можуть згенерувати COVID-сертифікати

Через збій в онлайн-сервісі користувачі не можуть увійти до розділу «Дія. Послуги». Саме там громадяни генерували свої COVID-сертифікати. Про це повідомило видання РБК-Україна.

Попри збій українці, які згенерували сертифікати до цього, можуть скористатися ними у додатку.

Фото: passport.diia

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Читати далі
+ 0 слів
Що там ще
+ 3354 новин