Комендантську годину в Китаї встановили для геймерів-підлітків

Відтепер китайські діти та підлітки можуть грати в онлайн-ігри максимум 90 хвилин на добу. У нічний час онлайн-ігри для неповнолітніх під забороною. Також уряд упроваджує систему, яка дозволить ігровим компаніям звіряти особисті дані своїх користувачів з національною базою даних.

Чому це важливо. Влада Китаю переконана, що в такий спосіб зможе боротися з ігровою залежністю серед дітей та підлітків.

Детальніше. Уряд у Китаї жорстко обмежив час перебування в онлайн-іграх для дітей та підлітків. Відтепер у них можна грати максимум 90 хвилин на добу в будні дні та до трьох годин на добу у вихідні та свята.

Окрім того, неповнолітнім заборонено грати в онлайн-ігри уночі. За новими правилами, це обмеження поширюється на період з 22.00 до 8.00.

Також уряд зробив обмеження щодо суми коштів, яку неповнолітні можуть переводити на свої ігрові акаунти. Діти віком від 8 до 16 років зможуть поповнити рахунок лише на 200 юанів ($29) на місяць, а для гравців від 16 до 18 років максимальна сума — 400 юанів ($57).

До того ж китайський уряд упроваджує систему реєстрації реальних імен, що дозволить ігровим компаніям звіряти особисті дані своїх користувачів з національною базою даних.

Компанія Microsoft представила оригінальну мишку, що здатна змінювати форму як завгодно. Microsoft Mavic Arc Mouse можна зробити плоскою, або зігнути, надавши максимально зручну для управління форму. Таке рішення робить пристрій ідеальним для транспортування, адже мишка практично не займає місця в багажі.

Наразі аксесуар є чотирьох кольорів: рожевого, зеленого, блакитного й чорного. В українських інтернет-магазинах мишка коштує від 1700 гривень.

Facebook боротиметься з фейковими аккаунтами. Соціальна мережа збирається верифікувати користувачів за допомогою відеороликів. Новим користувачам доведеться зняти коротке селфі-відео,  де потрібно показати своє обличчя з різних сторін. Так спеціальна система зможе його розпізнати. Файл з обличчям користувача буде видалений упродовж 30 днів.

Фото: pexels.com

Росіяни вчергове обстріляли університет у Херсоні

Снаряди влучили у Херсонський державний університет близько четвертої ранку. Поранених та загиблих немає. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

Литва збільшить постачання дронів для України. Як?

Литовський Сейм схвалив правки до закону щодо публічних закупівель. Це дозволяє організаціям купувати та передавати в інші держави дрони, що використовують компоненти китайських виробників. Про це пише медіа Irytas.lt. з посиланням на повідомлення Сейму. 

Читати далі
+ 47 слів

Як допомогти собі: чи можете ви бути терапевтом для самого себе

Ви не можете змінити та впливати на багато речей, проте вам точно під силу зробити одне — попіклуватися про себе. Це ви можете зробити з допомогою самотерапії — процесу самостійної роботи над власними проблемами та емоціями

«Новини здорової людини» поспілкувались з практичною психологинею Софією Копач, яка розповіла про те, що таке самотерапія, як кожен з нас сам може підтримати своє психічне здоров’я та які є дзвіночки того, що вам варто звернутись до фахівця. 

Читати далі
+ 249 слів

Чехія виділить кошти на власну ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для України 

Уже 20 країн приєдналось до ініціативи Чехії — закупівлі боєприпасів для України поза межами ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр країни Петр Фіала. Посадовець запевнив, що боєприпаси надійдуть «впродовж тижнів або місяців».

Читати далі
+ 14 слів

Цифра дня: 537. Скільки українських дітей вбила РФ

Понад 1806 дітей постраждало в Україні через агресію російської армії. 537 дітей загинули та понад 1269 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора. 

Читати далі
+ 5 слів

12-річний хлопчик загинув на Харківщині через атаку РФ. Головне за ніч і ранок 28 березня

Через атаку Росії у селищі Борова на Харківщини загинув 12-річний хлопчик. Пошкоджені житлові будинки та дитячий садок. Про це заявили в Офісі Генпрокурора. 

Читати далі
+ 121 слів

Україна – Ізраїль: чому дві країни у стані війни тримаються на відстані?

Ізраїль — це держава, яку в Україні багато хто вважає прикладом того, як слід жити в умовах постійної війни за своє існування. Київ неодноразово висловлював підтримку Тель-Авіву, але ці відносини є доволі односторонніми. Ізраїль від початку повномасштабного вторгнення РФ не висловлював активної підтримки України. Та що дивніше — Тель-Авів жодним чином не критикував РФ і досі не ввів санкції проти Москви. У чому причина такої політики і що в такій ситуації робить Україна — пояснює НЗЛ.

Читати далі
+ 239 слів

Угорці вимагають відставки Орбана після оприлюднення доказів хабарництва

Тисячі людей вийшли на протест в Будапешті, вимагаючи відставки прем’єр-міністра Віктора Орбана. Це сталося після того, як угорський політичний діяч Петер Мадяр звинуватив старшого помічника Орбана у втручанні в справу про хабарництво. Протестувальники пройшли від будівлі прокуратури до парламенту, багато з них несли смолоскипи.

Читати далі
+ 15 слів
Що там ще
+ 9453 новин