Компанія Ілона Маска отримала дозвіл на тестування мозкових чіпів на людях

Компанії Ілона Маска Neuralink, що виробляє мозкові імплантати, заявила, що отримала дозвіл від Управління з контролю за продуктами й ліками США на проведення перших тестів на людях. Про це компанія повідомила у Twitter.

У твіті зазначили, що набір учасників ще не проводять, а більше деталей буде доступно згодом.

Компанія передбачає, що зможе допомогти вилікувати низку захворювань, включаючи ожиріння, аутизм, депресію та шизофренію, а також реалізувати телепатію.

Раніше компанія вже зверталася за схваленням та агенство відхилило заявку. Наприкінці 2022 року Маск потрапив у заголовки газет, коли заявив, що настільки впевнений у безпеці пристроїв, що готовий імплантувати їх своїм дітям.

Що це за компанія?

Neuralink — американська компанія, що розробляє мозкові імплантанти, які стануть інтерфейсом для взаємодії між мозком людини та електронним пристроєм. Створена за участі Ілона Маска компанія почала свою роботу у 2016 році. Її представили у березні 2017 року.

Чіпи, які були протестовані на мавпах, призначені для інтерпретації сигналів, що виробляються в мозку, і передачі інформації на пристрої через Bluetooth.

Фото: pravdatutnews.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Петиція про заборону імпорту книжок з РФ набрала 25 тисяч підписів

Документ очікує розгляду глави держави. Тим часом українці продовжують підписувати його. Про це повідомив народний депутат Володимир В‘ятрович.

Читати далі
+ 2 слів

Призовний вік знизили із 27 до 25 років. Що це змінює?

LIKE

Раніше призову підлягали чоловіки до 27 років, через що не могли бути мобілізовані. Тепер граничний вік знижено до 25. Про прийняття законопроєкту повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Законопроєкт №9281 прийняли в цілому, тепер його має підписати Президент.

Читати далі
+ 11 слів

Військові можуть отримати довшу відпустку та додаткові виплати

У першому читанні Верховна Рада підтримала закон № 9342. Нині він чекає на друге читання, аби його прийняли остаточно. Після ухвалення цього документа військові зможуть отримати 40 днів відпустки під час дії воєнного стану — 30 днів щорічної та 10 днів — за сімейними обставинами.

Читати далі
+ 28 слів

Почали службове розслідування через комбата, який підірвав волонтерську машину

Військовий 215 батальйону 125 бригади на своїй Twitter-сторінці опублікував відео, де видно, як горить машина, з підписом: «Поки ви скидається на тачки, мій поплавлений комбат їх підриває гранатами»

Читати далі
+ 26 слів

Аварійні відключення електроенергії застосували у Києві та деяких областях

30 травня у деяких районах Києва тривають відключення електроенергії. Також без світла — споживачі у Київській, Полтавській, Кіровоградській областях та Одесі. Про це повідомляють у ДТЕК Київські електромережі

Читати далі
+ 32 слів

Гра про українського оператора дронів вже є у Steam. Частину прибутку від продажів передадуть «Повернись живим» та «Армії дронів»

У Steam у дочасному доступі вийшла гра «Death From Above» про українського оператора дронів. Ціна гри — 225 грн, повідомляє команда Steam.

Читати далі
+ 60 слів

Тимчасово непридатні до служби військові отримають доплату 6 тисяч грн

До Ради внесли законопроєкт щодо запровадження доплати у 6000 грн на місяць для військових, які є тимчасово непридатними до служби після поранень і виведені в розпорядження. Про це повідомила народна депутатка України Анастасія Радіна.

Читати далі
+ 8 слів

Тестову версію паркану на російському кордоні показали прикордонники Фінляндії

Чотирьох метрову тестову версію паркану, показала прикордонна охорона Фінляндії. Його збудують на фінсько-російському кордоні. Про це повідомляє фінський телерадіомовник Yle.

Читати далі
+ 24 слів
Що там ще
+ 6412 новин