Детальніше. У відкритому доступі є твори Рембрандта, Гюстава Курбе, Ежена Делакруа, Клода Моне та інших митців.
Завантажити зображення може будь-хто без жодних технічних, юридичних чи фінансових обмежень, для комерційних цілей чи ні. Окрім цифрової репродукції користувачі можуть отримати інформацію про картину. Вказується, у якому вона музеї та як її правильно підписувати.
→ Дні українського кіно відбудуться в Брюсселі. Вони проходитимуть З 22 по 26 січня в межах щорічного міжнародного проєкту Bridges. East of West. Про це повідомляє компанія “Артхаус Трафік”.
Першим показом української програми стане антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича. Події фільму відбуваються в постіндустріальному майбутньому, після повернення окупованого Донбасу до складу України.
Представлять трагікомедію «Вулкан» Романа Бондарчука. У ній йдеться про перекладача ОБСЄ, який вирушає на кордон із Кримом у складі моніторингової місії.
Також у програмі є документальний фільм Вадима Ількова «Тато – мамин брат». Головним героєм стрічки є відомий український андеграундний перформер Анатолій Бєлов. Він стає батьком своєї п’ятирічної племінниці, коли психічне здоров’я його сестри погіршується.
На фестивалі покажуть перший самостійний фільм Кіри Муратової – мелодраму «Короткі зустрічі» Кіри Муратової. У стрічці йдеться про жінку з провінції, яка закохується в одруженого геолога.
→ 30 млн грн на інклюзивне мистецтво виділить Український культурний фонд. На 2020 рік Український культурний фонд отримав майже 700 мільйонів гривень на фінансування культурних проектів. З них 30 мільйонів виділять на конкурсну програму «Інклюзивне мистецтво».
Проєкт робить акцент на залучення залучення людей з інвалідністю до культурно-мистецького життя. 2020 року програма підтримує такі напрямки в культурі: візуальне мистецтво, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн та мода, перформативне та сценічне мистецтва, культурна спадщина, література та видавнича справа, культурні та креативні індустрії.
Фото: google.com