Спортзали, фітнес-центри та басейни: що та як запрацює з 1 червня

LIKE

Новий етап виходу з карантину стартує в Україні. Але не у всіх областях, а лише там, де це дозволяє кількість хворих. 10 областей до виходу з карантину ще не готові. І навіть ті заклади, які сьогодні відчинять свої двері, працюватимуть з обмеженнями. Про це сказав міністр охорони здоров’я на своєму брифінгу.

Чому це важливо. В Україні діє адаптивний карантин, з допомогою якого можна послаблювати обмеження у певних областях України.

Детальніше. Від сьогодні, 1 червня, в Україні починається новий етап послаблення карантинних обмежень. Але ті заклади, які запрацюють з понеділка, мають дотримуватися карантинних обмежень. Наприклад, якщо ви захочете піти у зал чи на фітнес, то при вході маєте обробити руки антисептиком, а працівники закладу виміряють вам температуру. Якщо вона вища, аніж 37 градусів, то вас не впустять всередину.

Займатися ви маєте один на 10 квадратних метрів. Багаторазовими рушниками користуватися не можна. Усі працівники мають носити маски. Поки що не запрацюють СПА-зони та масажі. Але всі ці правила стосуються початку роботи спортзалів та фітнес-центрів у тих областях, де це дозволяє епідеміологічна ситуація.

Станом на 31 травня в Україні 5 областей та Київ не відповідають усім необхідним критеріям, аби мати змогу перейти до нового етапу послаблення карантину. Це Волинська, Донецька, Львівська, Рівненська та Чернівецька області. Причина: високі показники загальної кількості нових випадків коронавірусу за останні 7 днів на 100 тисяч населення, велику завантаженість у лікарнях та низьке охоплення населення тестуванням на коронавірус.

Окрім спортзалів, басейнів та фітнес-центрів, 1 червня відновлять роботу й приміські електрички. Поки що лише у 10 областях. Загалом вийдуть на маршрути 214 електричок. На філії «Донецька залізниця» почнуть курсувати 38 поїздів, на «Львівській залізниці» — 20 поїздів, на «Одеській залізниці» — 44 потяги, а філія «Південна залізниця» запустить 112 поїздів.

Що ще варто знати про полегшення карантину

Умови роботи для спортзалів та фітнес-центрів можете знайти тут. І як бонус: низка речей, які на період карантину заборонили.

Послаблення карантину: 1 червня можуть відкрити басейни та спортзали. З першого червня в Україні планують третій етап послаблення карантину, якщо епідеміологічна ситуація цьому сприятиме. 

Фото: pexels.com

Місія до Оленівки все ще можлива

«Ми ніколи не отримували дозволу від Російської Федерації, щоб зайти туди. Чи означає це, що все втрачено? Ні. Згадайте Запорізьку атомну електростанцію. Ми маємо там спеціалістів з МАГАТЕ. Тож, це можливо», — про це журналістам заявила Деніз Браун — постійна координаторка системи ООН в Україні. 

Читати далі
+ 34 слів

Leopard для України, повернення з полону і ноутбуки для вчителів: 7 позитивних новин січня

Війна триває і новий рік розпочався для нас численними трагедіями. Але ми боремось і працюємо, тому і цього місяця маємо чому радіти. Гортайте карусель, щоб згадати позитивні новини січня, які тішать і наближають нашу перемогу.

Читати далі
+ 110 слів

«Повернись живим» та Приватбанк оголосили збір на екіпірування льотчиків

Благодійний фонд спільно з ПриватБанком відкрили збір на суму в розмірі 31 млн грн. Мета збору  — придбати вогнетривку форму та авіаційні шоломи, щоб повністю закрити потребу екіпажів армійської авіації у спеціальному екіпіруванні. 

Читати далі
+ 33 слів

Україна отримає до 140 танків від західних партнерів

У межах першої хвилі допомоги Україна отримає 120−140 сучасних західних танків. Зокрема, Leopard 2, Challenger 2, M1 Abrams і розраховує на французькі Leclerc. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Читати далі
+ 9 слів

Як мілітаризують дітей у Криму

Керівник окупаційної адміністрації Аксьонов відкриває по всьому Криму Добровільні товариства сприяння армії, авіації та флоту (ДТСААФ), де дітей вчать користуватися зброєю, надавати першу медичну допомогу, проходити вогневу та інженерну підготовку.

Читати далі
+ 62 слів

Символ стійкості: на стіні зруйнованого будинку в Миколаєві годинник досі рахує хвилини

У зруйнованому російськими обстрілами будинку у Миколаєві, на стіні, яка вціліла, досі продовжує висіти килим та годинник, який відраховує хвилини. Про це написала волонтерка з Одеси Леся Рудченко у своєму Instagram.

Читати далі
+ 5 слів

Представили лого та слоган цьогорічного Євробачення–2023

Організатори цьогорічного пісенного конкурсу представили логотип та слоган Євробачення 2023. У вигляді зображення буде використана анімація сердець у кольорах українського та британського прапорів, що б’ються в унісон. Гаслом цьогорічного фестивалю стануть слова «Об’єднані музикою» (United by music).

Це символізує єднання народів та підтримку України.

Читати далі
+ 19 слів

Міжнародний олімпійській комітет відреагував на критичні заяви України

Міжнародний олімпійській комітет відповів на критичні коментарі з боку українських офіційних осіб щодо заяви про ймовірне повернення атлетів з Росії та Білорусі до змагань. Про це йдеться у заяві МОК для інформаційного агентства Reuters.

Читати далі
+ 124 слів
Що там ще
+ 5482 новин