Українці найбільше довіряють армії, волонтерам та Церкві

Noo
Wow

Збройним Силам України довіряє 68% опитаних. 64% людей вірять волонтерським організаціям, а Церкві — 63,5%. Про це свідчать результати опитування центру Разумкова, яке проводили з 29 липня по 4 серпня.

Чому це важливо. Опитування є репрезентативним і відображає актуальні настрої людей.

Детальніше. Найчастіше не вірять опитані російським медіа (так висловились 79% людей). 76% не довіряють українським чиновникам, 75% — Верховній Раді.

Українській судовій системі не вірять 74% тих, кого опитали. Уряду не довіряють 72%, і ще стільки ж українців не мають віри до політичних партій. Серед українських політиків українці найбільше вірять Президенту Зеленському (таких є 33%), а не вірять — Медведчуку (78%).

Хто та як проводив опитування. Опитування провів Центр Разумкова у період 29 липня по 4 серпня. Метод — телефонні інтерв’ю. Опитували людей віком від 18 років по всій Україні, крім тимчасово окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій.

Довідка. Український центр економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова — це недержавний аналітичний центр, який заснували у 1994 р. Він досліджує державну політику в різних галузях.

Дізнайтеся більше про нещодавні опитування:

  • 73% опитаних українців вважають себе православними. Майже 60% з них — віряни Православної Церкви України. Цей показник зріс у порівнянні з червнем 2020 року з 48%. 25% з тих, кого опитали, вважають себе приналежними до Московського Патріархату. У червні 2020 таких людей було 21,5%.

Фото: zoda.gov.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

Георгієві Гонгадзе сьогодні могло би виповнитися 53

17 вересня 2000 року журналіста та засновника «Української правди» вбили, а тіло розчленували і вивезли у різні місця. Ким був Георгій Гонгадзе і що зробив для України ― читайте далі.

Чому це важливо. Смерть Гонгадзе сколихнула всю Україну й спровокувала акції протесту проти тогочасного президента Кучми.

Читати далі
+ 136 слів

росіяни заблокували виїзд з Херсонщини на підконтрольну Україні територію. Головне за 20 травня

Noo
WTF

росіяни заблокували виїзд з Херсонщини на підконтрольну Україні територію і переспрямовують усіх, хто хоче виїхати, до Криму як єдиний можливий напрямок. Про це повідомляє оперативне командування «Південь». У Херсоні посилили патрулювання і збільшили кількість російських блокпостів.

Читати далі
+ 36 слів

У травні окупанти збираються почати навчання у чотирьох школах у Маріуполі

WTF

Щоб «адаптувати» маріупольських школярів до російської програми, протягом травня окупанти збираються викладати дітям російську мову і літературу, математику та історію росії. Поки це збираються робити у чотирьох школах — по одній в кожному районі міста. 

Читати далі
+ 28 слів

Найкраще завершення війни – перемога України з поверненням своїх територій, – Аджей Дуда

LIKE

Президент Польщі вважає малоймовірним напад росії на країни НАТО і гадає, що найкращий сценарій завершення війни – перемога України з відновленням територіальної цінності. Про це Дуда заявив у інтерв’ю Polski Times. 

Читати далі
+ 11 слів

Затримувати ворожі ДРГ часто допомагають громадяни

LIKE

З 24 лютого в Україні затримали майже 800 підозрюваних у диверсійно-розвідувальній діяльності. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в інтерв’ю НВ.

Читати далі
+ 20 слів

Зеленський — найвпливовіша людина року за версією Time. Важливе за ранок та ніч 20 травня

LIKE

Володимир Зеленський очолив список найвпливовіших людей 2022 року за версією читачів журналу Time. До слова, друге місце посів Ілон Маск, третє — Борис Джонсон.

Читати далі
+ 25 слів

ЗСУ звільнили 23 населені пункти на Харківщині за 2 тижні. Важливе за 19 травня

За останні два тижні підрозділи Збройних сил України звільнили з-під російської окупації 23 населені пункти Харківської області.

Читати далі
+ 25 слів

«Жіночий батальйон» у дії: триває збір коштів для українських військових

«Women’s battalion» — волонтерська спільнота жінок, які прагнуть стати надійним тилом української боротьби. Їхнє завдання — збір коштів на допомогу ЗСУ.

Читати далі
+ 45 слів
Що там ще
+ 4226 новин