Серед них — жінка, чоловік якої розповідає, що коли вони разом дитиною прийшли в укриття, яке було у поліклініці Деснянського району, воно виявилося зачиненим. Коли люди стукали у двері, впали уламки ракети.
Два дні тому депутатка київської міської ради Аліна Михайлова зверталася до мера Кличка, щоб він пояснив чому через 1,5 року повномасштабної війни ситуація з бомбосховищами в Києві «така ж сумна, як і за пів року до неї». Також ситуація з укриттями викликала хвилю обурення в Twitter: «За півтора року у нас так і ніхто не зробив ніяких укриттів», «Де бомбосховища? Не укриття в підвалі і коридорі. Бомбосховища?».
«Питання не стільки в наявності укриттів, скільки у бажанні спускатися туди», — тоді так Микола Поворозник, перший заступник голови КМВА, відповів на заклики створювати нові укриття. Політик сказав, що в Києві є близько п’яти тисяч найпростіших укриттів і кожен має визначитися для себе, куди йому бігти найближче.
Після сьогоднішнього обстрілу Кличко заявив, що відповідальність за роботу укриття несе керівник медзакладу і глава району.
Фото: Національна поліція України
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики