В Україні запустили платформу, яка допомагає волонтерам шукати донорів закордоном

Проєкт HelpHubUa – це платформа, яка об’єднує українських волонтерів з активістами та донорами за кордоном і дозволяє іноземним благодійникам перераховувати гроші на конкретні потреби волонтерських ініціатив.

«По всьому світі є люди, які хочуть допомогти українцям, і водночас тисячі волонтерських ініціатив всередині України намагаються зібрати кошти для покриття витрат на ліки, обладнання, харчування, переїзд тощо. Ці ініціативи вимагають негайної та невідкладної допомоги, але їм не вистачає можливостей для проведення та просування великих кампаній краудфандингу. 

Активісти обмежені тим, що публікують запити на збір коштів на своїх сторінках у Facebook українською мовою і не можуть досягти аудиторії за межами України. Ми створили платформу, щоб об’єднати волонтерів та донорів у їхньому бажанні допомогти та підтримати українців. І ми будемо поширювати інформацію, щоб вони швидше знайшли один одного». — розповіла Ірина Шостак, засновниця та керівниця комунікацій HelpHubUA.

При реєстрації волонтер має заповнити анкету з питаннями про організацію, де він перебуває, її потреби, минулі кампанії зі збору коштів, а також має додати фото- чи відеопідтвердження своїх результатів (фото, відео, скриншоти платежів, відгуки тих, кого підтримали).

Сайт HelpHubUa доступний українською та англійською мовами. Щоб уникнути шахрайства, модератори перевіряють усі волонтерські організації, які реєструються. Благодійники проходять два етапи верифікації: спочатку перевіряють організацію, потім безпосередньо збір.

HelpHubUa — це неприбутковий проєкт команди комунікаційної та продакшн агенції повного циклу Linza Agency. Стежити за оновленнями проєкту можна на сторінках HelpHubUA у Facebook та Instagram. За детальною інформацією писати на helphubua@gmail.com.

Фото: HelpHubUa

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Петиція про заборону імпорту книжок з РФ набрала 25 тисяч підписів

Документ очікує розгляду глави держави. Тим часом українці продовжують підписувати його. Про це повідомив народний депутат Володимир В‘ятрович.

Читати далі
+ 2 слів

Призовний вік знизили із 27 до 25 років. Що це змінює?

LIKE

Раніше призову підлягали чоловіки до 27 років, через що не могли бути мобілізовані. Тепер граничний вік знижено до 25. Про прийняття законопроєкту повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Законопроєкт №9281 прийняли в цілому, тепер його має підписати Президент.

Читати далі
+ 11 слів

Військові можуть отримати довшу відпустку та додаткові виплати

У першому читанні Верховна Рада підтримала закон № 9342. Нині він чекає на друге читання, аби його прийняли остаточно. Після ухвалення цього документа військові зможуть отримати 40 днів відпустки під час дії воєнного стану — 30 днів щорічної та 10 днів — за сімейними обставинами.

Читати далі
+ 28 слів

Почали службове розслідування через комбата, який підірвав волонтерську машину

Військовий 215 батальйону 125 бригади на своїй Twitter-сторінці опублікував відео, де видно, як горить машина, з підписом: «Поки ви скидається на тачки, мій поплавлений комбат їх підриває гранатами»

Читати далі
+ 26 слів

Аварійні відключення електроенергії застосували у Києві та деяких областях

30 травня у деяких районах Києва тривають відключення електроенергії. Також без світла — споживачі у Київській, Полтавській, Кіровоградській областях та Одесі. Про це повідомляють у ДТЕК Київські електромережі

Читати далі
+ 32 слів

Гра про українського оператора дронів вже є у Steam. Частину прибутку від продажів передадуть «Повернись живим» та «Армії дронів»

У Steam у дочасному доступі вийшла гра «Death From Above» про українського оператора дронів. Ціна гри — 225 грн, повідомляє команда Steam.

Читати далі
+ 60 слів

Тимчасово непридатні до служби військові отримають доплату 6 тисяч грн

До Ради внесли законопроєкт щодо запровадження доплати у 6000 грн на місяць для військових, які є тимчасово непридатними до служби після поранень і виведені в розпорядження. Про це повідомила народна депутатка України Анастасія Радіна.

Читати далі
+ 8 слів

Тестову версію паркану на російському кордоні показали прикордонники Фінляндії

Чотирьох метрову тестову версію паркану, показала прикордонна охорона Фінляндії. Його збудують на фінсько-російському кордоні. Про це повідомляє фінський телерадіомовник Yle.

Читати далі
+ 24 слів
Що там ще
+ 6412 новин