Детальніше. Основними критеріями, що дозволяють польоти в тому чи іншому напрямку, є епідеміологічна ситуація всередині країн та відкритість цих країн стосовно України.
Внутрішні рейси також планують відновлювати. За словами міністра, це може статися й швидше, ніж 15 червня. Точніша інформація буде відома згодом.
Також Криклій зазначив, що розробляють нові умови перевірки туристів на наявність коронавірусу. Можливо, їм пропонуватимуть проходити тест на інфікування одразу в аеропорту. Таким чином можна уникнути двотижневої ізоляції.
Що ще варто знати про послаблення карантину:
В авіакомпанії Ryanair готові продавати квитки за 1 євро. Керівництво акцентує увагу на тому, що зараз для нього є важливим не прибуток, а можливість повернути екіпажі на роботу та підняти літаки в повітря.
В Україні діє адаптивний карантин. А от з першого червня стартує новий етап виходу з карантину. Але не у всіх областях, а лише там, де це дозволяє кількість хворих. 10 областей до виходу з карантину ще не готові. І навіть ті заклади, які сьогодні відчинять свої двері, працюватимуть з обмеженнями. Що та як працюватиме читайте тут.
Фото: pexels.com