Міністр оборони України Олексій Резніков вирушив на дев’яте засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн», яке заплановане на вівторок, 14 лютого, у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. Ключовими темами планується обговорення питань захисту українського неба, розбудови «танкової коаліції», формування запасу боєприпасів та інше.
«Для мене велика честь вдев’яте очолити спільну команду представників Міноборони, розвідки, Генштабу та наших дипломатів, які інтенсивно працюватимуть з партнерами найближчими днями. Темп дуже високий» — повідомив Резніков на своїй сторінці у Facebook.
За словами міністра, головними питаннями порядку денного будуть:
- захист українського неба, зокрема — через залучення авіаційної платформи;
- розбудова «танкової коаліції»;
- формування запасу міцності по боєприпасам;
- тренінгові програми для наших воїнів;
- стабільність підтримки — логістика, обслуговування, ремонт, практична реалізація «Військового шенгену».
Також чоловік зазначив, що напередодні вже провів низку розмов з партнерами. «Їхня залученість та підтримка дають оптимізм» — сказав міністр.
Фото: static.espreso.tv
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.