Міленіали люблять шукати нові бренди офлайн – дослідження

18% респондентів заявили, що знаходили новий бренд, перебуваючи в магазині чи ТЦ. Для 27% опитаних важлива рекомендація друга чи родичів. Про це розповідає Inspider із посиланням на дослідження агентства Cassandra.

Чому це цікаво. Дослідження показує, що міленіали у питаннях покупок схожі на інші покоління — також люблять обирати бренди офлайн.

Детальніше. Американське маркетингове та стратегічне агентство Cassandra провело дослідження на замовлення Snap. Згідно з його результатами, міленіали люблять відкривати нові для себе бренди та знайомитися з ними офлайн. Вони радіють, коли знаходять якусь марку чи компанію першими – тоді вони вважають себе одними з перших прихильників бренду. Крім того, для опитаних важливі цінності компанії та те, хто й що за нею стоїть. 18% респондентів «відкривають» для себе компанії через інтернет, така ж кількість — у торгових центрах.

Мелані Шреффлер, директорка Cassandra у штаті Нью-Йорк розповідає: «Міленіали активніше підтримують компанії, які, на їхнє переконання, роблять світ кращим. Сьогодні як ніколи репутація важлива під час прийняття рішень щодо купівлі певного товару. Тому 35% міленіалів переходять на сайт компанії, аби зрозуміти, як вона працює і взаємодіє з клієнтами. У виборі косметики та одягу вони довіряють оглядам блогерів і порадам у соцмережах».

Як проводили дослідження. В опитуванні взяли участь 800 учасників. Вік опитаних – від 13 до 22 років.

Контекст. Нагадаємо, що міленіали брешуть в резюме вдвічі частіше за інших. 11% мілленіалів брешуть в резюме. Представники інших поколінь пишуть неправду у 5% випадків. Про це свідчать дані дослідження GoBankingRates. У дослідженні взяли участь 1003 працівники різного віку та професій. 

⟶ Як безпечно купувати речі в інтернеті. Сайт ckp.ua зібрав поради юриста про те, як убезпечитися від шахрайства під час онлайн-покупок:

  1. перевірте, чи вказана фізична адреса магазину на сайті. Також там мають бути вказані кілька номерів телефонів. Відсутність контактних даних викликає підозри, не варто купувати в такому магазині навіть за найвигідніших цін. Зателефонуйте та з’ясуйте, як можна повернути товар у разі, якщо він вам не підійде. 
  2. Перевірте, які способи оплати існують на сайті. Зазвичай покупцеві пропонують кілька способів на вибір, і принаймні один із них повинен дозволяти платити після отримання товару. Якщо усі перелічені способи вимагають передоплату – це підозріло.
  3. Звертайте увагу на гарантійний талон. Зазвичай, гарантію надає компанія-виробник. Якщо гарантія надається безпосередньо магазином – це ризик, адже ви не зможете звернутись до сервісного центру за безкоштовним ремонтом. Також печатка про гарантію ставиться на гарантійному талоні, а не на жодному іншому документі. Тільки талон з печаткою може бути приводом для гарантійного техобслуговування.

⟶ Як керувати міленіалами. Поради професора IESE Business School занотувала Економічна правда:

  1. процес навчання повинен бути зрозумілим і фокусуватися на реальних навичках, які працівник буде розвивати. Геополітична мобільність, тобто подорожі, — це те, що міленіали цінують найбільше. Багато з них знають кілька мов, мають друзів у різних країнах і не відчувають кордонів.
  2. Політика винагороди в компанії повинна бути прозорою, працівники повинні мати до неї доступ. Ця політика не може бути нечесною або незрозумілою. Міленіали хочуть знати правила гри з самого початку, тому менеджери повинні чітко пояснити політику винагороди. Гроші для міленіалів важать менше, ніж для людей інших поколінь.
  3. Щоб утримати міленіалів, слід говорити з ними про їх кар’єру — одного разу на рік недостатньо. Їм треба показати, що вони важливі для компанії. Люди цього покоління хочуть відчувати, що вони роблять щось особливе. Утримувати працівників тільки економічними аргументами більше неефективно.
    Фото: pexels.com

База даних про репресованих українців поповнилася даними про понад дві тисячі осіб

«У середині березня база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 2006 постраждалих осіб, у тому числі 88 фотодокументами», — повідомляє Державна архівна служба України.

Читати далі
+ 25 слів

Понад 30 влучань зазнали українські ГЕС з початку масових обстрілів енергосистеми

Російська армія завдала понад 30 ударів по гідроенергетичних об’єктах. Сума збитків сягає близько 40 млрд гривень. Про це повідомили в «Укргідроенерго».

Читати далі
+ 24 слів

Пантеон Героїв на Аскольдовій Могилі пропонують створити в Україні

Військова медикиня ЗСУ, депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова створила петицію на сайті президента про розбудову Національного Пантеону Героїв України на Аскольдовій Могилі. 

Читати далі
+ 64 слів

ЗСУ надійшли перші 122-мм артилерійські снаряди українського виробництва

Державний концерн «Укроборонпром» налагодив виробництво 122-мм снарядів за кордоном у кооперації із країною НАТО та вже відвантажив першу партію Збройним силам України. Про це повідомляє сам концерн.

Читати далі
+ 74 слів

Україна отримає позику від МВФ у розмірі 15,6 млрд доларів

Міжнародний валютний фонд надасть Україні 15,6 мільярда доларів протягом 4 років. 

Читати далі
+ 70 слів

РФ завдала ракетного удару по Київщині. Важливе за ніч і ранок 22 березня

Нині триває повітряна тривога по всій Україні.

Під час нічної атаки РФ запустила 21 ударний дрон,16 з яких збила ППО. Унаслідок повітряної тривоги уночі у Ржищеві Київської області зруйновано 3 цивільні об’єкти.

Читати далі
+ 200 слів

Парламент проголосував за іспит для отримання громадянства. Зі знання Конституції, історії та мови України

Верховна Рада підтримала запровадження іспиту, щоб отримати громадянство України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Цей закон підтримали 281 депутат. 

Читати далі
+ 28 слів

Випробувальний термін перед контрактом в ЗСУ встановили в Україні

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8169, що пропонує встановити обов’язкове випробування на строк до 6 місяців для українців, які вперше прийняті на військову службу за контрактом. Про це повідомив нардеп від партії «Голос» Ярослав Железняк.

Читати далі
+ 11 слів
Що там ще
+ 5855 новин