Падіння економіки у 2020 може бути найбільшим з часів Другої світової війни

Згідно з прогнозами Світового банку, світова економіка 2020 року може знизитися на 5,2%. Причиною є пандемія коронавірусу й обмеження роботи підприємств, криза окремих галузей, наприклад, туристичної, тощо. Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на доповідь Світового банку «Перспективи світової економіки» за червень 2020 року.

Чому це важливо. Падіння економіки стосується кожного, адже різке скорочення доходу на людину прогнозують у всіх регіонах світу. Через це мільйони людей можуть опинитися на межі бідності.

Детальніше. Скорочення обсягів виробництва на душу населення відбудеться в найбільшій кількості країн від 1870 року.

У країнах з розвиненою економікою прогнозують спад економіки на 7%. У країнах з ринком, який формується і країнах, що розвиваються, економічне падіння становитиме близько 2,5%. Доходи на душу населення можуть стати меншими на 3,6%.

У країнах, де пандемія забрала багато життів, а також у регіонах, залежних від туризму, експорту сировини та зовнішнього фінансування ситуація буде найскладнішою. Неможливість відвідування школи й отримання первинної медичної допомоги теж відіграють свою роль, негативно впливаючи на розвиток капіталу.

Є й гірші прогнози, згідно з якими активність світової економіки може знизитися аж на 8%.

Що треба знати про економічні наслідки пандемії в Україні

Через коронавірус знизилися доходи 64% компаній-членів Американської торговельної палати в України. 49% компаній планують зменшити інвестиції в Україну.

61% опитаних українців зазначили, що збідніли під час першого місяця карантину, лише 3% відчули покращення. 51% респондентів вважають, що фінансове становище їхньої сім’ї погіршилось за останні пів року. 42% кажуть, що нічого не змінилося, тільки 6% побачили покращення.

Згідно з опитуванням, українців лякає економічна ситуація, що складеться внаслідок пандемії. 43% респондентів більше насторожують економічні наслідки від введення карантину, ніж епідемія коронавірусу.

Фото: pexels.com

«Мавка. Лісова пісня» став найкасовішим мультфільмом за всю історію українського кінопрокату

Чотири вікенди поспіль мультфільм очолює рейтинги кількості куплених квитків. Загалом за місяць прокату вдалося зібрати 98 634 367 грн.

Читати далі
+ 7 слів

Три танки Leopard 2 від Португалії вже в Україні

Португалія передала обіцяні Leopard 2 про це пише Міноборони країни у Twitter.

Читати далі
+ 13 слів

«Тимчасові села» в Україні побудують Велика Британія та Польща

Для людей, які втратили домівки внаслідок російського вторгнення, партнери побудують тимчасове житло на заході та в центрі України.

Читати далі
+ 60 слів

Спецпризначенці СБУ знищили зенітно-ракетний комплекс «ТОР»

За допомогою дрона-камікадзе вдалося вразити російський «ТОР» — універсальний засіб протиповітряної оборони.

Читати далі
+ 62 слів

Президент «Мотор Січі» блокував передачу гелікоптера для ГУР

СБУ встановила, що президент компанії з розробки, ремонту авіації Вячеслав Богуслаєв перешкоджав роботі Сил оборони на користь агресора.

Читати далі
+ 53 слів

Танки Challenger-2 вже в Україні. Головне за ніч і ранок 28 березня

Міністр оборони показав танки Challenger-2, які передала Велика Британія. Вже скоро їх відправлять на передову. 

Читати далі
+ 150 слів

Авдіївку закривають на в'їзд. Що відбувається у місті?

Noo

Авдіївка Донецької області з 27 березня — закрита для в’їзду. Місто включили до «червоної зони». Туди не зможуть потрапити, зокрема, журналісти та волонтери. Про це повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у телеграмі. 

Читати далі
+ 294 слів

Інклюзивний електропоїзд «Львів-Рівне-Львів» запускає Укрзалізниця

«Укрзалізниця» модернізувала електропоїзд за маршрутом «Львів-Рівне-Львів», враховуючи потреби людей з інвалідністю. Поїзд №804/803/806/805 почне курсувати із 28 березня. Про це йдеться в телеграмі Укрзалізниці. 

Читати далі
+ 38 слів
Що там ще
+ 5907 новин