Україна піднялася у рейтингу володіння англійською. Як покращити свій рівень?

LIKE

Світовий рейтинг EF EPI з 2011 року визначає місце країн за рівнем знання англійської мови. Він представив результати за 2020 рік. Цьогоріч Україна піднялась на п’ять сходинок, з 49-го на 44-е місце, пише «Українська правда. Життя». Усього у списку — 100 країн. Рейтингу базується на результатах тестування 2,2 мільйона дорослих людей в 100 країнах і регіонах.

Чому це цікаво. Українці перестали бути у групі низького рівня володіння англійською мовою та перейшли у групу країн середнього рівня.

Детальніше. Україна за рівнем знань англійської межує з Кубою та Афганістаном (перед нами у рейтингу) та Макао (особливий адміністративний район Китаю) й Болівією (після нас). За словами творців рейтингу, середній рівень означає, що українці можуть використовувати мову, аби вести перемовини, розуміти тексти пісень та писати робочі електронні листи на знайомі теми.

Наші географічні сусіди посіли у рейтингу значно вищі місця: Угорщина — 14-а, Польща – 16-а, Румунія — 17-а, Чехія — 19-а. На верхівці рейтингу — скандинавські країни. Перші — Нідерланди, далі — Данія та Фінляндія.

Як покращити свій рівень англійської?

Я зовсім не знаю цієї мови. Що мені робити? Безкоштовний онлайн-курс англійської для початківців запустив Prometheus. Курс «Англійська для початківців» на платформі масових відкритих онлайн-курсів складається з 25-ти занять. Це короткі відеоуроки та тести на закріплення матеріалу. Зареєструватися на курс можна отут.

Я трохи знаю англійську. Чи є якісь безкоштовні мовні онлайн-курси для мене? Так. На Prometheus є кілька онлайн-курсів з англійської, які розраховані на вищі рівні:

Англійська для кар’єрного зростання. Курс розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у покращенні своєї кар’єри на світовому ринку праці. Під час опанування курсу ви дізнаєтеся про особливості пошуку роботи, подання заявок на посаду та проходження співбесід до компаній США та світу. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.

Англійська для бізнесу та підприємництва. Курс розрахований на неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку. Курс надається англійською, його оригінал розміщений на платформі Coursera. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.

Англійська для журналістів. Курс розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у розвитку навичок, потрібних для побудови кар’єри у сучасній журналістиці. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.

Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика). Під час опанування курсу ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків та розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, які потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті. Зареєструватися та довідатися деталі можна тут.

Мені потрібно підготуватися до ЗНО/ЄВІ з англійської. Що порадите? Пропонуємо добірку безкоштовних онлайн-курсів для підготовки до ЗНО з англійської мови:

Ізі ЗНО. Англійська мова. Онлайн-курс на платформі EdEra, який допоможе підготуватися до тестування за допомогою мемів, серіалів та фільмів. Зареєструватися та дізнатися деталі можна отут.

Готуємося до ЗНО з англійської разом з могилянцями. Цей курс розрахований не на вивчення англійської мови як такої, а на допомогу саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування. Зареєструватися та дізнатися деталі можна тут.

Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня

Фото: pexels.com

 

 

Георгієві Гонгадзе сьогодні могло би виповнитися 53

17 вересня 2000 року журналіста та засновника «Української правди» вбили, а тіло розчленували і вивезли у різні місця. Ким був Георгій Гонгадзе і що зробив для України ― читайте далі.

Чому це важливо. Смерть Гонгадзе сколихнула всю Україну й спровокувала акції протесту проти тогочасного президента Кучми.

Читати далі
+ 136 слів

росіяни заблокували виїзд з Херсонщини на підконтрольну Україні територію. Головне за 20 травня

Noo
WTF

росіяни заблокували виїзд з Херсонщини на підконтрольну Україні територію і переспрямовують усіх, хто хоче виїхати, до Криму як єдиний можливий напрямок. Про це повідомляє оперативне командування «Південь». У Херсоні посилили патрулювання і збільшили кількість російських блокпостів.

Читати далі
+ 36 слів

У травні окупанти збираються почати навчання у чотирьох школах у Маріуполі

WTF

Щоб «адаптувати» маріупольських школярів до російської програми, протягом травня окупанти збираються викладати дітям російську мову і літературу, математику та історію росії. Поки це збираються робити у чотирьох школах — по одній в кожному районі міста. 

Читати далі
+ 28 слів

Найкраще завершення війни – перемога України з поверненням своїх територій, – Аджей Дуда

LIKE

Президент Польщі вважає малоймовірним напад росії на країни НАТО і гадає, що найкращий сценарій завершення війни – перемога України з відновленням територіальної цінності. Про це Дуда заявив у інтерв’ю Polski Times. 

Читати далі
+ 11 слів

Затримувати ворожі ДРГ часто допомагають громадяни

LIKE

З 24 лютого в Україні затримали майже 800 підозрюваних у диверсійно-розвідувальній діяльності. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в інтерв’ю НВ.

Читати далі
+ 20 слів

Зеленський — найвпливовіша людина року за версією Time. Важливе за ранок та ніч 20 травня

LIKE

Володимир Зеленський очолив список найвпливовіших людей 2022 року за версією читачів журналу Time. До слова, друге місце посів Ілон Маск, третє — Борис Джонсон.

Читати далі
+ 25 слів

ЗСУ звільнили 23 населені пункти на Харківщині за 2 тижні. Важливе за 19 травня

За останні два тижні підрозділи Збройних сил України звільнили з-під російської окупації 23 населені пункти Харківської області.

Читати далі
+ 25 слів

«Жіночий батальйон» у дії: триває збір коштів для українських військових

«Women’s battalion» — волонтерська спільнота жінок, які прагнуть стати надійним тилом української боротьби. Їхнє завдання — збір коштів на допомогу ЗСУ.

Читати далі
+ 45 слів
Що там ще
+ 4226 новин