«росіянин вбив мого брата пострілом у потилицю». 28 лютого 2022 року змінило життя Анни Бреус назавжди

У той страшний ранок 24 лютого я була з хлопцем, він розбудив мене і сказав «Аня, почалося, вставай». Мені подзвонив брат Сашко, який був з мамою вдома — у місті Бобровиця (Чернігівщина — ред.), сказав, щоб я їхала на Тернопільщину з його другом. Тому в перший тиждень повномасштабного вторгнення я була на заході України. Ніколи не сперечалась з братом, бо довіряла йому — він був старшим на 8 років. Сашко ж поїхав з мамою до своєї дівчини.

26 лютого брат з мамою вирішили на один день повернутися у Бобровицю, що ~ за 110 км від Києва. У дорозі оголосили першу велику комендантську годину — з 26 лютого і до 8 ранку 28 лютого. Брат хвилювався за дівчину. Але виходу не було, Сашко залишився на два дні вдома. 

28 лютого виїхав до дівчини, залишивши маму вдома. Через якийсь час з ним зник зв’язок. Я написала построзшук. Через кілька годин мені надіслали страшне відео. На ньому була згоріла вщент машина та тіло мого брата фактично без голови. 

За допомогою американського журналіста Тіма Мака нам стало відомо, що в селі Нова Басань, що за 15 хв від Бобровиці, Сашко зустрів колону росіян. Мій брат виїхав з повороту, тому не міг бачити дорогу. Знаємо зі слів очевидця, що Сашко зупинився і вийшов з авто. Ймовірно, між окупантом на БТРі та братом почався конфлікт. Інший росіянин зайшов за спину Сашкові та вистрілив розривною кулею йому в потилицю. Брат його навіть не бачив. А росіянин на БТРі вистрілив у його авто. 

Мій брат ненавидів росіян ще з 2014 року, він був учасником Майдану. Сашко постійно дивився історичні відео про Україну, читав Грушевського і вчив мене любові до України і ненависті до росії. Останні 5 років він служив у французькому легіоні, але на початку лютого остаточно повернувся додому і планував влаштуватись тут на роботу, купити дім під Києвом, створити зі своєю дівчиною сім’ю, але всі ці мрії знищили росіяни.

Наш тато воював з рф ще у 2014 році, після чого йому діагностували контузію, але тато відмовився від цього діагнозу й у 2021 році знову підписав контракт на 3 роки. Зараз він продовжує захищати Україну він росії та мстить за смерть сина, якого не бачив з осені та вже ніколи не побачить.

Фото з архіву героїні

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

відреагувати
LIKE
Noo
Wow
WTF

Що відомо про нового очільника Фонду держмайна Дмитра Наталуху?

Сьогодні, 14 січня, Верховна Рада підтримала кандидатуру Дмитра Наталухи на посаду голови Фонду держмайна. За проголосували 244 депутати. Про це стало відомо з трансляції пленарного засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 14 слів

Рада проголосувала за призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України

Верховна Рада підтримала призначення Дениса Шмигаля Першим віцепремʼєром — міністром енергетики України. За його кандидатуру проголосували 248 депутатів. Про це стало відомо з трансляції засідання. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 13 слів

​З п'яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов'язкову евакуацію дітей

З п’яти населених пунктів Запорізької області оголосили обов’язкову евакуацію дітей разом з батьками чи законними представниками. Йдеться про 40 дітей з 26 родин у двох громадах. Про це заявили в Мінрозвитку. 

Читати далі
+ 23 слів

«Десятка за дві сесії»: НЗЛ зібрало головне з матеріалів НАБУ у справі Тимошенко

Сьогодні, 14 січня, НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За даними слідства, йдеться про регулярний механізм співпраці, який передбачав виплати наперед та був розрахований на тривалий період. Народним депутатам мали надходити вказівки щодо голосування, а в окремих випадках — щодо утримання або неучасті в голосуванні.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 65 слів

Рада проголосувала за призначення Михайла Федорова міністром оборони України

Верховна Рада підтримала призначення Михайла Федорова міністром оборони України. Призначення міністра підтримали 277 депутатів, ще 9 — утрималися. Про це стало відомо з трансляції засідання.

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Вісім українських митців пройшли до фіналу Болонської виставки ілюстраторів

Вісім українських художників потрапили до переліку фіналістів 60-ї Болонської виставки ілюстраторів. Про це повідомили на сайті премії. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 23 слів

НАБУ і САП оголосили підозру Юлії Тимошенко — про це стало відомо з матеріалів прослуховування

НАБУ і САП оголосили підозру керівниці депутатської фракції парламенту. З опублікованих матеріалів прослуховування випливає, що йдеться про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 12 слів

Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в офісі партії «Батьківщина». Що відомо?

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтвердила обшуки в партійному офісі та відкинула усі звинувачення, про які раніше повідомляли у НАБУ та САП. Вона назвала їх «політичним замовленням». Про це вона повідомила у соцмережах. 

Зараз саме час підтримати незалежну журналістику — долучайтеся до Спільноти

Читати далі
+ 7 слів
Що там ще
+ 13388 новин