Детальніше. Порушення цих положень тягне за собою адміністративний штраф у розмірі 200-300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400-5100 гривень). Якщо порушення вчинене вперше, то може бути попередження.
У відомстві зазначили, телерадіоорганізації закордонного мовлення, телерадіоорганізації, що ведуть мовлення однією або кількома офіційними мовами Євросоюзу, поряд із державною мовою можуть розміщувати рекламу офіційними мовами ЄС.
Крім цього, друковані ЗМІ, що видаються однієї з офіційних мов ЄС, можуть розміщувати рекламу цією ж мовою.
⟶ Міністерство культури хоче запустити безкоштовну онлайн-платформу для вивчення української мови. Про це розповів у своєму telegram-каналі міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський. Проєкт планують запустити до вересня 2020 року. Навчальні курси будуть спрямовані на певні окремі категорії:
- ті, хто знає мову, але хоче покращити;
- ті, хто не знає і планує вивчення “з нуля”;
- державні службовці які хочуть удосконалити знання.
⟶ В Instagram чоловікам-блогерам платять за рекламу більше, ніж жінкам — дослідження. Різниця заробітку чоловіка та жінки складає від 7% до 92%. Про це йдеться у дослідженні компанії HypeAuditor.
1600 блогерів з 40 країн світу запитували про ціну за розміщення реклами в публікаціях та історії. Дослідники зазначили, що жінок та чоловіків-блогерів у світі майже порівну: жінок більше на 1%.
У середньому вартість звичайної публікації в блогерів-чоловіків становить 1411 доларів, що на 7% більше, ніж в опитаних жінок — 1315 доларів.
Чоловіки, у яких менше мільйона підписників, заробляють за публікацію 2600 доларів, а жінки на $200 менше — 2400 доларів.
Ще більший розрив у вартості рекламних історій між чоловіками і жінками — 809 доларів і 633 доларів різниця — 27%.
Рекламний пакет, який включає публікацію, історію і хвилинне відео на чоловічих сторінках продають в середньому 4 000 доларів, а жіночих — за 2700 доларів.
Фото: pexels.com