У Білорусі помітили рух військової техніки в бік кордонів Литви й України. О 6 ранку колона з близько 30 одиниць військової техніки білоруських Збройних сил рухалася з Мінська в бік Ошмянського району / литовського кордону по трасі М7. Близько 8:30 дивізіон ракетного комплексу С-300 ПС Збройних сил Білорусі рухався з Бреста до Мокранів / українського кордону по трасі Р-17.
У Білорусі помітили рух військової техніки в бік України та Литви. Головне станом на 14:00 4 травня


Бійці 93-ї ОМБр Холодний Яр знищили три танки російських військових. Про це бригда Холодний Яр повідомила у Facebook.
На Запоріжчині окупанти продовжують тримати в заручниках 103 цивільних людей. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на Запорізьку ОВА. Загалом у регіоні зафіксували вже 238 випадків викрадення цивільних з боку росіян. 135 людей вже вдалося звільнити з полону.
Угорщина виступає проти нафтового ембарго щодо РФ, бо це загрожуватиме її енергетичній безпеці, повідомляє Bloomberg з посиланням на речника угорського уряду.
Міністерка реінтеграції Ірина Верещук попередила про місце та час сьогоднішньої евакуації для мешканців Токмака та Василівки до Запоріжжя:
- у Токмаку — о 15:00 на виїзді з міста (колишнє кафе «Нірвана»);
- у Василівці — о 16:00 на блокпості «Тарілка».
Всі оператори відновили мобільний зв’язок у Херсоні та області. Про це повідомив на брифінгу голова Держспецзв’язку України Юрій Щиголь.
СБУ запускає чат-боти в Telegram для пошуку та ідентифікації колаборантів і мародерів. У чат-бот @Traitor_Search_bot можна надсилати дані про зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами, а також про тих, хто «зливає» інформацію або поширює контент на підтримку загарбників. Чат-бот @stop_marauder_ua_bot збирає інформацію про мародерів, які розкрадають майно під час війни. Дані з бота перевірять і розмістять на спеціально створеному сайті СБУ.
Фото: shotam.info
Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.









