Важкий рок і фільми жахів не роблять людей агресивними

Найбільш схильними до образ та ексцентричної поведінки виявились прихильники класики, кантрі та героїчних фільмів. А важкий рок і фільми жахів не роблять людей агресивними, як це вважалося раніше. Це виявили у своєму дослідженні науковці Павел Благов (США), Крісті Вон Хандорф (Лондон), Алан Пюг (США).

Чому це важливо. «Бунтарська» музика, трилери та фільми жахів більше не в категорії «проблемних» розваг. 

Детальніше. В опитуванні взяли участь понад 400 людей віком від 18 до 65 років. 

Як з’ясувалось в ході дослідження, провокують агресивну поведінку та мають найбільш негативний вплив на людей засоби масової інформації. 

→ Оптимізм продовжує життя — масштабне дослідження. В результаті метадослідження 15 наукових робіт спеціалісти з США встановили, що у людей з оптимістичними поглядами на майбутнє, ймовірність серцево-судинних захворювань на 35% нижча і на 14% нижчий ризик передчасної смерті. Команда вчених, на чолі з професором Аланом Розанські з клініки Маун-Сінай, вивчила покази 11 попередньо опублікованих досліджень, в яких брали участь загалом 230 тисяч людей у віці від двох до 40 років. Всі вони були видані в період з 2001 до 2017 років.

Значна частина опрацьованих досліджень продемонструвала зв’язок між позитивним мисленням і низьким ризиком серцево-судинних захворювань та смерті. Дослідження також підтвердило, що позитивне мислення не залежить від генетичних факторів. Що означає, що ставлення людини до життя потенційно можна покращувати, і як наслідок — покращувати стан здоров’я.Поясненням такого ефекту від позитивного способу життя можуть бути такі фактори: оптимісти схильні їсти кориснішу їжу, займатися спортом, не зациклюватися на проблемах, вони краще долають труднощі та загалом мають здоровіший стиль життя.

→ Вино або пиво? Який напій корисніший на думку вчених. Медики та вчені розділилися на два табори: в першому вважають, що помірні дози алкоголю несуть деякі переваги для людського організму, а в другому вважають, що повна відмова від алкоголю — найкращий спосіб зберегти своє здоров’я. Коли мова йде про «здоровий» алкоголь, то першим на думку спадає вино. Практично всі дослідження впливу вина на організм базуються на речовині ресвератрол. Вона може знижувати рівень цукру в крові, перешкоджати розвитку хворих клітин і боротися із запаленнями. Експерти з NASA підтвердили, що ресвератрол може підтримувати м’язову масу космонавтів в умовах ослабленої гравітації. На жаль, корисний компонент міститься не в усіх видах вина, а тільки в червоному. Кількість ресвератрола підвищується під час ферментації винограду, тобто в процесі виробництва вина. Тому низькоякісне дешеве вино, для виробництва якого використовують спирт, його не містить.

Професор кафедри харчування та дієтології в Університеті Харокопіо в Греції Демосфен Панагіотакос опублікував дослідження, згідно з яким вино і пиво однаково знижують ризики серцевих захворювань. Це підтверджує і нещодавнє дослідження вчених з Іспанії, де йдеться, що вживання обмеженої кількості пива (одна склянка на день для жінок і дві склянки на день для чоловіків) може справляти такий же позитивний ефект для серцево-судинної системи людини, як і червоне вино в помірних дозах. Інші вчені-«адепти» пива опублікували свою роботу в журналі Journal of Wine Economics, і дійшли висновку, що люди, які п’ють пиво в розумних обсягах, мають менші ризики появи серцевих захворювань і діабету другого типу. Щоправда, в дослідженні йшлося про користь не більше поширеного на прилавках магазинів пастеризованого пива, а так званого крафтового і нефільтрованого пінного напою.

 Фото: Fox / Pexels

 

На сторожі морської безпеки: 3 липня в Україні відзначають День військово-морських сил ЗСУ

Щороку в першу неділю липня в Україні відзначають День військово-морських сил. Вони стримують ворога та дають збройну відсіч у внутрішніх водах країни.

Читати далі
+ 79 слів

Фільм про українських добровольців отримав спецвідзнаку на фестивалі у Великобританії

Витвір отримав спеціальну відзнаку журі міжнародного кінофестивалю «Sheffield Doc/Fest-2022». Режисером документального повнометражного фільму «День українського добровольця» виступив Володимир Тихий. Стрічку створило об’єднання «Вавилон‘13» в об’єднанні з Black Photon.

Читати далі
+ 17 слів

Україна збирає Армію дронів для ЗСУ. Можна задонатити гроші або дрони

Проєкт «Армія дронів» включає: систематичну купівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Дрони потрібні українським військовим, щоб моніторити всю лінію фронту — майже 2,5 тисячі км.

Читати далі
+ 41 слів

Український борщ — під охороною ЮНЕСКО. Його внесли до списку нематеріальної культурної спадщини

Сьогодні «Культуру приготування українського борщу» внесли до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Читати далі
+ 34 слів

Україна контролює 45% територій Донеччини. Головне за ніч та ранок 1 липня

Україна контролює 45% територій Донеччини. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко в етері телемарафону. окупанти продовжують постійно обстрілювати населені пункти Донеччини.

Читати далі
+ 75 слів

Нові пригоди міньйонів, Тора та собаки Супермена. 5 кінопрем’єр липня

Попри труднощі з доставкою фільмів в Україну через російську агресію, кінотеатри продовжують працювати та пропонують глядачам низку нових фільмів для перегляду. Серед новинок — номінант премії «Оскар», бойовик із Антоніо Бандерасом, продовження супергейського кіновсесвіту Marvel, а також два мультфільми про фантастичних істот.

Читати далі
+ 88 слів

Історія кур’єра-суперзірки, адаптація комп’ютерної гри та нова епідемія. Серіальні прем’єри липня 2022

Найпопулярніші стрімінгові сервіси Netflix, HBO та Hulu у липні презентують низку серіальних прем’єр. Серед новинок — пригоди підлітків-бунтарів, кримінальний триллер у стінах психлікарні та життя бізнесмена, який прагне заробити, використовуючи обманні схеми.

Читати далі
+ 92 слів

окупанти готують провокацію на Запорізькій АЕС

росіяни хочуть звинуватити працівників станції в зберіганні зброї на території тимчасово окупованої ЗАЕС. Задля цього окупанти тортують працівників і вимагають у них «зізнання» про те, що нібито ще в березні вони скинули зброю в бетонні чаші охолоджувальних басейнів на станції.

Читати далі
+ 53 слів
Що там ще
+ 4411 новин