Детальніше. В опитуванні взяли участь 4626 британців віком 11-16 років. З’ясувалося, що 79% опитаних, які грають у відеоігри, читають матеріали, пов’язані з ними додатково в онлайн-ресурсах і книгах. Третина (35%) вважає, що гра у відеоігри дозволяє їм вдосконалювати навички читання.
63% дітей, які грають у відеоігри пишуть поради іншим гравцям. 58% хотіли б займатися написанням сценаріїв чи дизайном відеоігор, а 31% хотів би більше дізнаватися про відеоігри в школі.
Серед хлопців більше любителів відеоігор, ніж серед дівчат (96% проти 65%). 73% опитаних зазначили, що відеоігри допомагають їм краще занурюватися в історію, аніж книга.
Дві третини опитаних підлітків (65%), що грають у відеоігри, зазначили, що гра допомагає їм ставити себе на місце когось іншого. На думку дослідників, це може свідчити про зростання навичок емпатії.
Відеоігри підлітки обговорюють між собою частіше, ніж книги (76% проти 29%). Учасники опитування також говорили, що гра в комп’ютерні ігри дозволяє їм долати стрес і складні емоційні стани.
Що ще варто знати про відеоігри
- Відеоігри як лікування: нову терапію дозволили в США. Перший цифровий терапевтичний пристрій на основі відеоігор використовуватимуть для покращення уваги дітей з синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ).
- Комп’ютерну гру додали до списку рекомендованих творів для школярів у Польщі.
- 750 тисяч доларів виграла українська команда на турнірі з Counter-Strike. І віддала їх на боротьбу з коронавірусом.
- У «Counter-Strike» можна зіграти онлайн без реєстрації.
Підписуйтеся на нашу щоденну безкоштовну розсилку найважливіших новин дня.
Фото: pexels.com