Як приховування лайків в Instagram впливає на аудиторію

На 11% помітніше впала залученість аудиторії в Інстаграм у тих країнах, де тестують функцію приховування лайків. Такі дані дослідження, яке провела компанія Instascreener. 

Чому це цікаво. Коли не видно кількості уподобань під постом, аудиторія менш зацікавлена лайкати його.

Детальніше. Дослідники компанії, яка займається маркетинговою аналітикою, вивчили 16 млн публікацій в Instagram від інфлюенсерів із зазначенням їхньої локації. Аналітики порівняли залученість аудиторії у квітні, тобто за місяць до початку експерименту, із показником залученості у серпні.

У квітні середній рівень залученості у країнах, де тестують приховування лайків, склав 1,9%. А в серпні він скоротився до 1, 5%. Тобто знизився на 20%. 

У країнах, де не проводиться експеримент, залученість знизилася з 1,8% в квітні до 1,6% в серпні (знизився на 9%). Тобто у країнах з прихованими лайками зниження рівня залученості на 11% помітніше у порівнянні з регіонами, де експеримент не проводиться.

Довідка. Нагадаємо, що навесні цього року Instagram почав тестувати стрічку новин без лічильника лайків. Компанія вважає, що це має «знизити тиск» для користувачів соціальної мережі. Пізніше у компанії вирішили у межах тестування нововведення не показувати кількість лайків під постами у декількох країнах.

Нова функція у Facebook нагадуватиме користувачам піклуватися про здоров’я. Компанія Facebook запустила нову функцію, яка нагадуватиме користувачам зробити щеплення, здати аналізи чи пройти обстеження в лікаря. Опція називається Preventive Health (Профілактичне здоров’я).

Сервіс збирає інформацію про вік та стать користувача з його профілю в соцмережі та надає рекомендації, як піклуватися про здоров’я. Користувачі можуть детально прочитати про різні види тестів, щеплення та обрати медичний заклад, який їм найкраще підходить.

Розробник додав, що сподівається, що після отримання рекомендацій Preventive Health користувачі спочатку звернуться до лікарів. У компанії запевнили, що програма не збирає дані користувачів для медичних організацій та страхових компаній. Наразі нова опція доступна для користувачів у США.

Instagram представив новий месенджер для близьких друзів. Компанія Facebook представила новий месенджер для користувачів Instagram під назвою Threads. Застосунок працюватиме як доповнення до Instagram. Він дозволяє ділитися фото і відео, обмінюватися статусами, а також переписуватись із користувачами, які додані у список «Близькі друзі» в соцмережі.

При запуску застосунку одразу відкривається камера, за допомогою якої швидко можна зробити фото чи зняти відео без фільтрів. Окрім того, користувачі можуть виставити статус, який зберігатиметься в профілі від однієї до чотирьох годин.  У додатку також є функція автоматичного статусу — він оновлюється на основі геолокації, наприклад, вдома чи на роботі, але не показує точне місце знаходження.

Окремо у новому додатку є переписки із близькими друзями. Вона дублюються в Threads и Instagram. Новий месенджер дозволяє створювати групові чати, тільки якщо всі учасники у ньому є між собою «Близькими друзями». Застосунок можна скачати в App Store та Google Play

Фото: pexels.com

У Моршині жоден хворий на COVID-19 не потребує госпіталізації. У місті вакцинували 75% дорослого населення

У курортному місті Моршин Львівської області на COVID-19 хворіють 22 людини, з них восьмеро — вакциновані. Усі вони лікуються вдома. Про це повідомив голова міста Руслан Ільницький.

Читати далі
+ 31 слів

Дія прикордонного проєкту «Стіна» підходить до завершення: що далі?

Термін дії проєкту «Стіна», який був створений для укріплення кордону з Росією, завершується у грудні 2021 року. Проте він досі до кінця не реалізований, тому його продовжують вже вдруге. Цьогоріч на його реалізацію виділили 330 млн гривень, що вдвічі менше, ніж передбачалося. Про це пише Українська правда.

Чому це важливо. Проєкт «Стіна» розроблений для якісного моніторингу державного кордону та можливості вчасно реагувати на небезпеку.

Читати далі
+ 58 слів

«Скіфське золото» повернуть в Київ, а не в окупований Росією Крим

LIKE

Апеляційний суд Амстердаму постановив передати 565 музейних експонатів до Державного історичного музею України в Києві. Там вони перебуватимуть до повернення Криму. Про це повідомила пресслужба суду.

Читати далі
+ 48 слів

Модернізація будинків та економія на енергоносіях: які зміни очікувати українцям від нового закону про енергоефективність?

Офіс президента вводить зміни в план споживання енергії, беручи курс на європейське законодавство. Одним з етапів модернізації стало підписання «Закону про енергетичну ефективність» та запуск нової програми — «Велика енергоефективність». Остання передбачає оновлення будинків та обладнання, що дозволить громадянам зекономити. Реновації відбуватимуться в межах державного бюджету.  

Чому це важливо.  «Підписання закону дозволить значно зекономити на витратах в майбутньому. Європейський досвід показує, що саме ці заходи є основою для підвищення енергоефективності на підприємствах», — заявила експертка Валентина Гуч-Дениченко.

Читати далі
+ 19 слів

Художній музей випустить для продажу NFT-колекцію українського мистецтва

Національний художній музей України у співпраці зі стартапом STAMPSDAQ випустить NFT-колекцію українського мистецтва. Про це повідомляє фейсбук-сторінка музею.

На початку 2022 року усі охочі зможуть придбати NFT-версії картин Олександра Мурашка, Олександри Екстер, Всеволода Максимовича, Миколи Пимоненка та багатьох інших класиків українського мистецтва.

NFT-колекція працюватиме на основі технології блокчейн і буде мати п’ять ступенів рідкісності: звичайний, рідкісний, супер рідкісний, ультра рідкісний і унікальний. Рівні неповторності відрізнятимуться анімаційними елементами у кожній роботі.

NFT, або невзаємозамінний токен — це одиниця даних у блокчейні, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, і тому кожен з них не взаємозамінний.

Фото: glavcom.ua

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики.

Читати далі
+ 0 слів

Klymenko Time, Vesti, Шептун: Центр протидії дезінформації склав список проросійських телеграм-каналів

На офіційному сайті РНБО опублікували глосарій назв, термінів та словосполучень, які рекомендовано використовувати для боротьби з проросійською пропагандою. Центр протидії дезінформації створив перелік телеграм-каналів, які негативно відреагувати на цей глосарій та спробувати його дискредитувати. 

Чому це важливо. Під час інформаційної війни в Україні пропагандистські ресурси, які працюють на користь Росії, поширюють фейки у соціальних мережах та дезінформують українців. 

Читати далі
+ 77 слів

MacOS 12 Monterey випустила Apple. Що цікаво?

Apple випустила стабільну версію нової операційної системи для Mac — macOS 12 Monterey. Завантажити її можна безкоштовно. Про це повідомляють на сайті компанії.

Читати далі
+ 88 слів

Викрадачів авто суд зобов’язав читати твори Марка Твена і Тараса Шевченка

Засуджені повинні опанувати повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» і «Пригоди Гекльберрі Фінна», повість Джека Лондона «Біле Ікло» і вірш «Минають дні, минають ночі…» Тараса Шевченка. Про йдеться у рішенні Малиновського районного суду Одеси.

Раніше двоє чоловіків вкрали з автомобілів, що стояли на штрафмайданчику, дві магнітоли, коробку передач та автомобільні динаміки. Їх спіймали, коли вони повернулись, щоб забрати документи, які забули на місці злочину. На судовому засіданні встановили, що, попри свій вік (19 та 23 роки), у обвинувачених недостатній рівень виховання.

«Про це свідчить їхня мова, побудова речень, малий словниковий запас слів, самі висловлювання, творення складних речень для пояснення своїх думок, точніше відсутність можливості і навіть здатності побудови складного речення», — зазначив суддя.

Чоловіки погодилися співпрацювати з судом, визнали провину і розкаялися у злочині. Їх звільнили від передбаченого трирічного ув’язнення та визначили один рік випробувального терміну.

Фото: pexels.com

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — підтримуйте розвиток українськомовної журналістики

 

Читати далі
+ 0 слів
Що там ще
+ 3393 новин