26 червня SkyUp відновлює внутрішні авіарейси

LIKE

Авіакомпанія SkyUp відновлюватиме польоти поступово. Перші рейси заплановані на кінець червня. А в липні уже мають розпочати рейси між Харковом і Львовом, Харковом і Одесою, Львовом і Одесою, а також Львовом і Херсоном. Про це повідомляє пресслужба SkyUp.

Чому це цікаво. Міжрегіональні авіаперельоти можуть запустити внутрішній туризм, а також дозволять людям швидко потрапити в потрібне місце. Однак треба враховувати, що в час пандемії носіння масок, дотримування соціальної дистанції та інших заходів безпеки може зробити політ безпечнішим. 

Детальніше. Перші заплановані рейси:

  • 26 червня: Київ — Львів, Київ — Одеса;
  • 29 червня: Київ — Харків, Київ — Запоріжжя, Львів — Київ, Одеса — Київ;
  • 30 червня: Київ — Львів.

На сайті компанії вже можна придбати квитки на такі рейси:

  • Київ – Львів: щодня, крім неділі;
  • Львів – Київ: щодня, крім суботи;
  • Київ – Одеса – Київ: щодня (11 разів на тиждень);
  • Київ – Харків – Київ: щодня, крім неділі;
  • Київ – Запоріжжя: щодня, крім суботи;
  • Запоріжжя – Київ: щодня, крім неділі.

Міжрегіональні авіарейси компанія здійснюватиме три-чотири рази на тиждень:

  • Харків – Львів – Харків: вівторок, п’ятниця, неділя;
  • Харків – Одеса – Харків: (з 4 липня) понеділок, середа, четвер, субота;
  • Львів – Херсон – Львів: (з 4 липня) понеділок, четвер, субота;
  • Львів – Одеса – Львів: вівторок, п’ятниця, неділя.

Розклад польотів ще розробляють. З 16 липня в рейсах можливі зміни. Актуальну інформацію можна перевіряти тут.

Коли в Україні дозволили літати

З 5 червня в Україні відновили внутрішнє авіасполучення. А з 15 червня вже дозволені міжнародні рейси. Першими відновлять рейси на туристичних напрямках: до Туреччини, Греції, Грузії, на Кіпр. Основними критеріями, що дозволяють польоти в тому чи іншому напрямку, є епідеміологічна ситуація всередині країн та відкритість цих країн стосовно України.

З 1 липня можна летіти до Туреччини без самоізоляції та тестування. Іноземні туристи після прибуття до Туреччини проходитимуть контроль стану здоров’я. Якщо їхня температура тіла буде вище 37,8° і вони матимуть хоч один із симптомів хвороби, то мандрівників тестуватимуть на коронавірус. Якщо тест виявиться позитивними, ті, хто захоче повернутися до своїх країн, будуть відправлені назад, а хто виявить бажання залишитися, зможуть пройти лікування у Туреччині. Іноземних гостей лікуватимуть безкоштовно.

МАУ скасовує більшість міжнародних рейсів до 1 серпня. Продаж квитків закрили, бо більшість держав світу не підтверджують можливість вільного перетину кордону для громадян України. Крім того, багато країн встановлюють обмежувальні заходи під час прибуття до країни призначення у вигляді тестування на коронавірус або самоізоляції.

Як працюють аеропорти

В Україні відкрили пункти пропуску в аеропортах і дозволили в’їзд іноземцям. В’їзд на територію України можливий для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не були в таких країнах упродовж 14 днів. А от пункти пропуску й контролю в аеропортах відкрили, зважаючи на подальше відновлення пасажирського авіасполучення з країнами, у яких під контролем епідеміологічна ситуація.

Аеропорти тепер працюватимуть за новими правилами. До терміналів матимуть доступ лише пасажири, члени екіпажу та персонал. У приміщенні усі мають бути у масках, а працівники аеропорту — ще й в масках. Пасажирам, які прилітають та відлітають, мірятимуть температуру. Решта вимог можна прочитати тут.

Які справи з міжнародними авіарейсами

Ірландський лоукостер Ryanair відновив рейси в Україну. До летовища «Бориспіль» у Києві прилетів перший літак з Мадриду. Про це повідомляє пресслужба Ryanair. А Turkish Airlines з 1 липня планують відновити рейси до Києва, Львова й Одеси.

Фото: pexels.com

Перемога Росії може підбадьорити Китай — тайванський дипломат

Припинення постачання американської зброї в Україну і ймовірна перемога Росії підштовхнуть Китай виступити проти Тайваню та підживить антиамериканську пропаганду Пекіна. Про це заявив міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву в інтервʼю The New York Times. 

Читати далі
+ 7 слів

В Україну повернули 121 загиблого бійця

Додому повернули 12 тіл захисників, що воювали на Луганському напрямку, 107 полеглих воїнів з Донецького напрямку та двох захисників із Запорізького напрямку. Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Читати далі
+ 3 слів

Трьох дітей з тимчасово окупованих територій вдалось повернути в Україну

Це хлопчики 5-ти, 11-ти та 14-ти років. Нині на дітей та їхні родини чекає тривала реабілітація та робота з психологами. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Читати далі
+ 18 слів

25 українських бійців потрапили в полон під час виходу з Авдіївки

«На жаль, в ході цих боїв 25 українських військовослужбовців потрапили у російський полон. Це війна… Хочу сказати цим солдатам, якщо вони мене почують, їхнім родинам — ми нікого не забули та робимо все, щоб визволити цих військовослужбовців з ворожого полону». Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Читати далі
+ 8 слів

11 безпілотників збили у Львівській області

Уламки пошкодили обʼєкт критичної інфраструктури. Дві ракети типу «Кинджал» збити не вдалось. Також під ударом опинилась критична інфраструктура Івано-Франківщини. Обійшлося без постраждалих.

Читати далі
+ 14 слів

РФ здійснила чергову масовану атаку по енергооб’єктах України. Важливе за ніч і ранок 29 березня

Цієї ночі Сили оборони збили 84 повітряні цілі: 58 «шахедів» та 26 ракет. Усього росіяни запустили по Україні 99 засобів повітряного нападу.

Читати далі
+ 140 слів

Німеччина передасть Україні черговий військовий пакет допомоги. Що в ньому буде?

Країна надасть нам таку військову техніку: пʼять гусеничних ремонтно-евакуаційних машин Warthog; дев’ять гусеничних командних машин-всюдиходів Warthog; шість машин розмінування WISENT 1; два мостоукладачі BEAVER; інженерні БРЕМ Bergepanzer 2 і БРЕМ 2A1 Dachs; дев’ять мінних тралів; три автомобілі для охорони кордону; шість паливозаправників Mercedes-Benz Zetros; 14 розвідувальних БпЛА Vector; 30 розвідувальних БпЛА RQ-35 Heidrun; пʼять засобів перешкод для дронів та інше.

Читати далі
+ 20 слів

Почав курсувати потяг Прага-Чоп. Як часто їздить і яка вартість квитка?

Укрзалізниця запустила міжнародний рейс між Прагою та Чопом, який поєднує нічним сполученням столицю Чехії, словацьке Кошице та український Чоп. Також УЗ додатково запустила внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород для зручної пересадки пасажирів.Про це повідомили у телеграм-каналі Укрзалізниці.

Читати далі
+ 10 слів
Що там ще
+ 9461 новин