Детальніше. Національна служба здоров’я України у співпраці з компанією Microsoft розширила функціонал бота піклування про здоров’я про COVID-19. Скористатися ним можна на сайті НСЗУ. Бот пропонує дві опції: оцінити, чи є у людини коранавірус або поставити питання. Зараз доступні 140 розгорнутих відповідей на різні теми з посиланнями на офіційні джерела, і українські, і закордонні.
Довідка. Бот піклування про здоров’я створений за допомогою сервісу Microsoft Healthcare Bot на базі Microsoft Azure. Він використовує штучний інтелект та технологію обробки природних мов, щоб зрозуміти наміри користувачів та надати достовірну інформацію щодо критеріїв, симптомів та ризиків впливу коронавірусу. Цей сервіс використовують організації охорони здоров’я по усьому світу уже більше, ніж рік.
З березня цього року, організації охорони здоров’я створили 1230 ботів для виявлення коронавірусу на базі сервісу ботів Microsoft Healthcare. Ці боти охоплюють 18 мільйонів осіб та обслуговують понад 160 мільйонів повідомлень у всьому світі.
Контекст. Нагадаємо, що платформа масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus та медична платформа INgenius розробили спільний курс, який розвінчує поширені міфи та надає перевірену інформацію щодо коронавірусу. Слухачі можуть дізнатися про те, що зараз відомо про вірус: як довго він живе у повітрі та на поверхні предметів, яка ймовірність заразитися від хворої людини, що варто робити, щоб убезпечити себе та близьких. Нагадаємо, ми також писали детальний текст про коронавірус.
Лектор онлайн-курсу – Федір Лапій, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, член експертної групи МОЗ України «Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитологія», Голова правління «Батьки за вакцинацію».
Що ще важливо знати про цю тему:
- Коронавірус: усе, що потрібно знати
- Коронавірус не створювали у лабораторії
- Google та Apple відстежуватимуть контакти хворих на коронавірус
- YouTube видалятиме відео про теорії змови, які пов’язують коронавірус та 5G
Фото: pexels.com