Міленіали хворобливіші за інші покоління

Wow
Noo

Міленіали – покоління, народжене між 1981 і 1996 роками – більше страждають на гіпертонію, мають високий холестерин, гіперактивність і депресію. Про це йдеться у звіті «Економічні наслідки здоров’я міленіалів».

Чому це важливо. Рівень смертності міленіалів може зрости на 40% порівняно з попереднім поколінням, якщо не спробувати кардинально змінити ситуацію.

Детальніше. Міленіали мають гірший стан здоров’я, ніж попередні покоління. У представників цієї генерації з віком швидше погіршується стан здоров’я, ніж у їхніх попередників. Це стосується і фізичного, і психічного здоров’я. Така тенденція збільшує попит й витрати на лікування та медичну допомогу, а також сповільнює економічного зростання. Через те, що міленіали стають менш здоровими, вони схильні бути менш продуктивними, частіше пропускати роботу або звільнятися через стан здоров’я.

⟶ Міленіали брешуть в резюме удвічі частіше за інших. 11% міленіалів брешуть в резюме. Представники інших поколінь пишуть неправду у 5 % випадків. Загалом люди найчастіше брешуть про досвід роботи — 38% опитаних. Про період роботи вказують неправдиву інформацію 31% респондентів. Про це свідчать дані дослідження GoBankingRates.

У дослідженні взяли участь 1003 працівники різного віку та професій. Більше 85% опитаних сказали, що ніколи не вказували неправдиву інформацію в резюме, і лише 5% зізналися, що робили це не один раз. Опитані назвали найважливішою причиною брехні у резюме бажання приховати перерву у роботі та уникнути запитань про це під час співбесіди. Друга за популярністю причина – намагання приховати відсутність необхідного досвіду. Водночас 62% працівників відповіли, що їх взяли на роботу, навіть коли вони не відповідали усім вимогам вакансії.

⟶ Чому міленіали найбільше страждають від вигорання. Вигорання міленіалів стало окремим терміном після публікації статті кореспондентки BuzzFeed Анни Гелени Петерсон, яка вийшла на початку 2019 року. 

За словами Петерсен, вигоранню сприяє складна робота та економічні проблеми, з якими стикаються міленіали. Воно також є наслідком гіперопіки і пристрасного бажання батьків дати своїй дитині найкращу освіту і найкращі можливості. Це згодом перетворюється на тягар завищених очікувань і постійного невдоволення своїми досягненнями. 

Вигорання міленіалів має багато спільного зі звичайним професійним вигоранням. Це реакція на тривалий стрес, яка супроводжується емоційним виснаженням, скептичним ставленням до всього або відстороненістю та відчуттям неефективності. 

Шість основних чинників, які сприяють вигоранню на роботі:

  1. велике навантаження;
  2. обмежений контроль;
  3. монотонність і безрезультатність роботи;
  4. несправедливі вимоги;
  5. конфлікт роботи з цінностями людини;
  6. відсутність спільноти на робочому місці.

Ці чинники можуть негативно впливати на кожного, але молоде покоління відчуває їх більш інтенсивно і непередбачувано. 

Відомо, наприклад, що вигоранню сприяє порівняння себе з іншими. Але у міленіалів цю проблему в рази посилює спілкування в соцмережах. Навіть якщо не зловживати соцмережами, технології та інтернет фізично та емоційно виснажують людину. 

Міленіали реагують на емоційне виснаження (першу стадію вигорання) не так, як покоління бебі-бумерів (народжене в 1946-1964 роках). Переживаючи емоційне виснаження, міленіали більш схильні відчувати невдоволеність і бажати залишити роботу, ніж бебі-бумери.

Фото: pexels.com

У Канаді друкуватимуть написи про шкоду куріння на кожній цигарці

«Тютюновий дим шкодить дітям», «Сигарети викликають лейкемію», «Отрута в кожній затяжці». Ці повідомлення з’являться англійською та французькою на сигаретах у Канаді. Ця країна стане першою у світі, де попередження про шкоду тютюну будуть писати на кожній окремій цигарці. Нові правила почнуть діяти з 1 серпня, але їх впроваджуватимуть поетапно. Про це повідомляє CNN.

Читати далі
+ 24 слів

У мережі запустили флешмоб #відкрий_укриття. Як долучитися?

Активістка, військова, депутатка Аліна Михайлова ініціювала флешмоб, який допоможе змусити владу забезпечити українців достатньою кількістю укриттів.

Читати далі
+ 34 слів

Гід врятував альпініста із «зони смерті» Евересту. Рятувальна операція тривала 6 годин

Непальський гід Гельє Шерпа знайшов малазійця, котрий висів на мотузці й тремтів від переохолодження у місці, яке називають «зоною смерті». Температура на підйомі до Евересту сягає нижче мінус 30 градусів. Про це повідомляє Al Jazeera.

Читати далі
+ 27 слів

У Бахмуті тимчасове затишшя. РФ змінила формат операції

На фронті на Бахмутському напрямку спостерігається тимчасове затишшя, бо Росія змінила тактику війни. Зокрема, ворог замінює підрозділи «Вагнера» на армійські та десантні частини. Про це повідомив ​​Командувач Сухопутних військ Сирський  у коментарі Українській правді.

Читати далі
+ 1 слів

На опорах Керченського мосту в окупованому Криму з’явились тріщини

На опорах Керченського мосту, який незаконно з’єднує окупований Крим та Росію, з’явились тріщини. Про це повідомляє телеграм-канал «Кримський вітер»

Читати далі
+ 24 слів

«Ти — не опозиція, ти гниль, яка розділяє українців»

Аліна Михайлова, депутатка Київради, відреагувала на заяви Тараса Чорновола. Він у своєму Telegram-каналі виставив скрін з її інтерв’ю з Яніною Соколовою та назвав дівчину «зеленою та підолігархічною ш*марою» та порівняв її з Портновим, проросійським політиком та Медведчуком. Пізніше цей пост чоловік видалив.

Читати далі
+ 35 слів

РФ може бити по Україні шахедами щодня

Іран постачає Росії достатню кількість БПЛА, аби атаки шахедів стали фактично щоденними. Про це заявив речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

Читати далі
+ 11 слів

СБУ затримала російського шпигуна, що «полював» на ППО

Військова контррозвідка та слідчі групи Служби безпеки викрили ворожого інформатора, що проник до ЗСУ. Про це повідомляють у пресслужбі Служби безпеки України.

Читати далі
+ 20 слів
Що там ще
+ 6437 новин