Детальніше. У соціальній мережі будуть спеціальні налаштування, які дозволять користувачам відключати політичну рекламу. Якщо ж вона знову з’явиться, то люди зможуть поскаржитися на це компанії.
Також Facebook у липні планує запустити інформаційний центр The Voting Information Centre. Його функція полягатиме в ознайомленні майбутніх виборців з деталями голосування, реєстрацією та вмістом бюлетенів.
Як Facebook намагається протидіяти дезінформації
Соціальна мережа не вперше впроваджує функції, що покращують рівень захищеності й протидіють дезінформації. Наприклад, вона видалила майже 100 облікових записів, пов’язаних із Росією. Їхні користувачі мали неприпустиму поведінку.
Також Facebook та Instagram зазначатимуть, у яких країнах перебувають автори постів. Такі заходи мали б допомогти користувачам зрозуміти, наскільки надійною і правдивою є інформація в стрічках новин.
Раніше Facebook ліквідував мережу антиукраїнських акаунтів, які вели спецслужби Росії. Їхні автори видавали себе за місцевих і намагалися впливати на громадську думку всередині країни.
Також команда Facebook видалятиме образливий контент після того, як з’ясує, що це образа, а не вираження думки. Таким чином соціальна мережа відстоюватиме свободу вираження поглядів та шифрування, навіть, якщо це супроводжуватиметься негативною реакцією.
У Facebook відтепер маркуватимуть пости, сторінки й рекламу медіа, які належать державі або контролюються нею. Функцію спочатку запустять у США, щоб уникнути маніпуляцій перед президентськими виборами.
Фото: pexels.com