Новинки соцмереж: Instagram Shop та шер екрану в Messenger

LIKE
Wow

В Instagram тепер можна купувати одяг завдяки розширенню Instagram Shop. Функція уже доступна у США. Поступово її впроваджуватимуть в інших країнах, повідомляє The Village. А в Messenger Facebook користувачі зможуть ділитися зображенням на своєму екрані під час відеодзвінків на Androi, iOS, та на компʼютері.

Чому це корисно. Нові функції можуть зробити користування соцмережами зручнішим.

Детальніше. Нове розширення в Instagram дозволить купувати одяг відомих брендів і дизайнерів. Користувачі також отримуватимуть цікаві пропозиції від шопінг-каналу Shop. Оплачувати покупки можна буде за допомогою Facebook Pay. Уже до кінця року соціальна мережа додасть окрему вкладку «Магазин» у панелі навігації.

У Facebook Messenger ділитися своїм екраном з іншими можна як під час дзвінка один на один, так і під час групового відеодзвінка. Зображення поширюються в реальному часі. Наразі на відеодзвінку можуть бути присутніми 16 людей. Компанія планує збільшити кількість учасників до 50.

Які ще нові функції впроваджує в Instagram?

Нова функція в Instagram дозволить користувачам збирати всі історії на одній сторінці. Наразі в соціальній мережі тестують новинку, тому вона доступна лише обмеженій кількості людей. Коли нею зможуть користуватися всі наразі невідомо.

Також у соціальній мережі позначатимуться профілі померлих користувачів. З них можна буде зробити онлайн-меморіал. Робота над нововведенням пришвидшилася через пандемію коронавірусу й велику кількість померлих. Також, зважаючи на призупинення роботи підприємств, в Instagram додали функцію підтримки малого бізнесу.

В Instagram тепер можна видаляти кілька коментарів одночасно. Одним кліком можна видалити 25 коментарів під постом. До того ж коментар, який подобається найбільше, можна закріпити на першому місці. Ці функції соціальна мережа вводить для боротьби з інтернет-цькуванням.

Нова веб-версія програми, яку зараз тестує Instagram, дозволить відповідати в Direct з компʼютера. Додаток Instagram на комп’ютерах оновлюється автоматично, але поки не у всіх. Щоб перевірити, чи є зміни у вас, відкрийте додаток у будь-якому браузері й клацніть на правий верхній кут. У компʼютерній версії мають бути доступні всі функції, що є в мобільній, окрім відеочатів.

Соціальна мережа блокуватиме контент, який буде пропагувати конверсійну терапію, яка має «лікувати» гомосексуальність. Таке рішення ухвалили після протестів активістів.

Що ще корисного є у Facebook?

На Facebook можна буде вимкнути політичну рекламу. Упродовж кількох тижнів ця функція впроваджуватиметься у США, а восени вона стане доступною для інших країн.

У Facebook відтепер маркуватимуть пости, сторінки й рекламу медіа, які належать державі або контролюються нею. Функцію спочатку запустять у США, щоб уникнути маніпуляцій перед президентськими виборами.

Також команда Facebook видалятиме образливий контент після того, як з’ясує, що це образа, а не вираження думки. Таким чином соціальна мережа відстоюватиме свободу вираження поглядів та шифрування, навіть, якщо це супроводжуватиметься негативною реакцією.

Фото: pexels.com

Творець українського майбутнього — В'ячеслав Чорновіл

25 березня вшановують пам’ять В’ячеслава Чорновола ー дисидента, політика, журналіста та борця за українську державність. У цей день він потрапив у автокатастрофу, після чого злочинці добили його в автівці, про що свідчили сліди на голові. 

Читати далі
+ 80 слів

37% українці мають родичів або знайомих, які загинули або були поранені — соцопитування

На запитання «Чи маєте Ви родичів або близьких знайомих (військових чи цивільних), які загинули або були поранені внаслідок військових дій чи обстрілів після 24 лютого 2022 року?» 37% респондентів дали ствердну відповідь. Про це йдеться в опитуванні Центру Разумкова.

Читати далі
+ 49 слів

Швеція схвалила надання військової допомоги Україні

 

Серед обіцяного військового обладнання — танки, боєприпаси, артилерійські системи типу Archer і Robot 97. Парламент країни підтримав пропозицію уряду про безкоштовну передачу військової техніки Україні. Про це повідомила пресслужба Риксдагу. 

Читати далі
+ 32 слів

«ПТАХ: вірші, що стали піснями»: артбук Сергія Жадана вийде друком

LIKE

«ПТАХ: вірші, що стали піснями» це проілюстрована збірка віршів Сергія Жадана, які стали основою пісень українських виконавців. Книжка вийде у травні 2023 року у видавництві «Ковчег Україна». Про це повідомляє «Суспільне. Культура». 

Читати далі
+ 113 слів

Україну викреслили зі списку держав, які не протидіють корупції

Сьогодні група держав Європи проти корупції (GRECO) оприлюднила четвертий проміжний звіт щодо запобігання корупції серед членів парламенту, суддів і прокурорів.

Читати далі
+ 13 слів

Укрзалізниця запустила поїзд Львів — Краматорськ

Потяг №104/103 Львів — Краматорськ буде курсувати через день. Про це у своєму телеграмі повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Читати далі
+ 22 слів

Три інженерні машини Dachs та кулемети передала Німеччина для України

У новому пакеті допомоги кулемети, запасні частини для броньованої техніки, дрони та інженерні броньовані машини Dachs. Про це йдеться на сайті Федерального уряду ФРН.

Читати далі
+ 100 слів

Українці можуть безплатно отримати необхідні речі на новій благодійній платформі

Дошку оголошень Sharity.place створили, щоб допомагати українцям, що були змушені покинути свій дім через війну. Про це пише Bazilik Media.

Читати далі
+ 58 слів
Що там ще
+ 5893 новин